Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan szedjem le simsonról a...

Hogyan szedjem le simsonról a lendkereket?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nem tudom leszedni a csavart a lendkerétől, mert körbeforog, lefogni meg nemnagyon tudom. Hogyan kéne próbálkozzak? Amúgy lendkerék lehuzom van szval onnan sima az ügy :)

2012. máj. 29. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Beteszed 2-esbe a váltót, egyik kezeddel lenyomod a hátsó fék pedálját, a másikkal meg tekered a csavart. Hacsak nincs vészesen rárohadva (és megvan az egész hajtáslánc), le kell jönnie, mert annyira azért nem vagy jó erőben, hogy kézzel átforgasd a motort 2. fokozatban, fékezett hátsó kerék mellett.
2012. máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jól írta az első. + még valaki rá is ülhet az ülés leghátsó részére.
2012. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért csak óvatosan,én már 3 lendkerék lehúzót nyírtam ki,hála a jóminőségű anyaguknak..


Ezt a legutóbbit megedzettem...:-)

2012. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi megcsináltam az első szerint :)))
2012. máj. 29. 19:20
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Készíts egy ilyet.


Elég csak kifúrni a gyertyát, bele egy m10 csavar, és alulról egy anyával összehúzni...

2012. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

30 évvel ezelőtt nekem még jó volt egy nagyobb csavarhúzó is betámasztva az alaplaphoz!

:)


# 3:


Van egy titka a lendkerék lehúzásnak, hogy ne tépd szét a lehúzót: húzd jó feszesre a csavart de ne szakadásig, aztán egy nagy kalapáccsal üss rá egy méreteset! Rögtön lepattan a lendkerék.

2012. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Kalapáccsal méreteset...


Főtengely centrír mond valamit?

Nem az ilyen válaszok, és emberek miatt van minden második simsonnak szétverve a főtengely vége, és tizedes ütés bennük..

2012. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pár motort szétszedtem és összeraktam, igaz még a '80-as években, de akkor ezek a módszerek még működtek!

Igaz, akkor még nem az internetről tanultunk szerelni, hanem gyakorlatban, pl. a szüleinktől...

:D

2012. máj. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!