Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonról vélemények?

Simsonról vélemények?

Figyelt kérdés

Üdv.14 éves fiú vagyok és mocit szeretnék venni.Először inkább a robogókat nézegettem (Aprilia,Aerox,Malaguti..),de sokan mondták hogy a váltó hiánya miatt gyorsan meg lehet "unni".Éppen ezért nézegettem Simsonokat,de nemigen tudom hogy mennyire üzemképesek.(Mert hát nem tegnap elött csinálták már őket)

Éppen ezért azt szeretném kérdezni hogy maradjak "májerkedő,váltani nem tudó" moto...khm robogós,vagy inkább normális motort vegyek.(tudom.tudom egy igazi motor már 600ccm...)

És ha mégse érné meg a Simson akkor milyen váltós motort ajánlatok?



2012. ápr. 25. 18:55
 1/6 Maxwell90 válasza:
szia nekem is van egy 25 éves simsonom de semmi baja nincs nagyon jó motor olyat vegyél amit jó volt tartva és nemlesz problémád :) jobbb mint egy robgó.
2012. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Na,ha váltós kell,akkor ajánlom figyelmedbe az aprilia rs 50 drágaságot. Az igazat megvallva nekem is egy 20 éves simom van csapatom,ahogy csak megy. :D


16/F

2012. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aprilia RS50-t NE. 18ezer hozzá egy dugattyú. Egy Simsonon Sajtosnál fúrással és Keystone krómgyűrűkkel együtt 5-6ezer. Mellesleg az rs-ek se olyan erősek, a hangjuk meg mint egy csapágyas centrifugáé :D

Én a Simsonnal Lengyelországban nyaraltam barátnőmmel, 9 nap alatt 2ezer km hiba nélkül. És gyári, tuningmentes 50-es.

,,.(tudom.tudom egy igazi motor már 600ccm...) " - 20 éves vagyok, tavaly elég sokat túrázgattam egy BMW F650 GS Dakarral, jó motor, megy, keveset eszik, szép. De az igazi motor nekem akkor is azt jelenti, hogy Pannónia, Csepel, Jawa, MZ, Izs, Czetka, Simson, stb...

2012. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, azért írtam, hogy 20 vagyok, mert 14 évesen nekem is ezzel jöttek, hogy a motor hány köbcentinél/lóerőnél kezdődik. Szerintem meg a Jawa Mustangnál (bár tény, hogy elég ocsmány :D de a 4 LE-s változata legalább megy).
2012. ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a szimót és a robogót is amelyik tetszik azt vedd meg.A szimónál kalkuláld bele hogy a legfiatalabb is 20 éves.Gyári alkatrész nincs,csak után gyártott fos.Sajnos ez a helyzet a régi szoci motorok összességével.

37F

2012. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 simsonos3 ***** válasza:

HA veszel akkor minél inkább törekedj a jó állapot felé és ne sajnálj 10 000ft-ot

viszont azt is kalkuláld bele, hogy előbb vagy utóbb lesznek kisebb - nagyobb problémái, amit legtöbbször otthon is megtudsz csinálni.


Szóval a simson nagyobb vezetési, motorozási élményt nyújt mint bármely robogó..., ha ez mellett még szeretsz kicsit szerelni is, akkor a te segged alá csak Simsont vegyél ennyi idősen! :)


Sok sikert hozzá!

2012. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!