Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford fiesta első autónak?...

Ford fiesta első autónak? Megfelelő?

Figyelt kérdés

2012. máj. 29. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes.
2012. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha nem értem ezeket az "első autó"-s kérdéseket. Miben más egy első autó mint a többi? Ne azt nézd hanyadik, hanem azt, hogy mire kell és hogy arra jó-e. Ha bútorszállító kisiparos vagy akkor például biztos nem jó. Erdőben dolgozni sem jó. Sőt, 8 tagú családot sem fogsz tudni fuvarozni vele. Ha neked egy kicsi, könnyű, egyszerű műszaki felszereltségű, viszonylag keveset fogyasztó autó kell, akkor elmegy.
2012. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az "első autó" kifejezés (legalábbis számomra) a megbízhatóságot, olcsó fenntartást jelenti, mindamellet, hogy értelemszerűen életem legelső SAJÁT autójáról van szó, így érthető, ha különleges.


Mert például általában akik ilyen kérdéseket feltesznek azok olyan 18-24 év körüliek, feltehetően a havonta összekuporgatott pénzüket van mire költeni. Én is tettem már fel ilyen kérdéseket, mert kíváncsi voltam mások tapasztalataira, szaktudására.


Nincs ezzel semmi gond szerintem, bár én a feltett kérdésekkel ellenkezőleg teljesen más autót vettem (Seat Toledo).


Témához szólva: Igen, jó választás a Fiesta, keveset eszik, többségében megbízható, meg nincs is túlárazva. Elsőnek mindenképp jó.

2012. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ahogy egy páran mondták, a Fiesta első autónak tökéletes. De lehet, hogy hosszabb időre is jó az..
2012. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!