Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » PEUGEOT PARTNER vagy Volkswage...

PEUGEOT PARTNER vagy Volkswagen Caddy? (többi lenn )

Figyelt kérdés

melyiket és miért vennéd ? melyik a nagyobb ? fogyasztás ? milyen motorral érdemes venni ?


[link]



[link]



2012. máj. 27. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Én egy 140Le-s Caddy 2.0 CR/PD TDI-t vennék a helyedben és hosszú kivitelt. Lényegesen nagyobb mint a Partner. Ha a méret nem lényeg akkor a Partner is hibátlan választás egy 2.0 HDI motorral.


Használt vagy új?

2012. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Használt és olyan 1 - 1,4M-ft lenne a keret
2012. máj. 27. 20:11
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor meg a 105Le-s 2.0 PD TDI-t ha caddy, viszont ennyi pénzért szerintem egy 2.0 HDI Partnerrel járnál jobban. Sokat elmennek, jók a hdi motorok, alacsony a szervízigélnyük és költségük, és nagyon erősek!


Mindezt úgy mondom, hogy én abszolút VAG(VW) párti vagyok!

2012. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés citroen berlingo az ugyan az mint a partner? ugyan az a motor ?ugyan az minden ? vagy van valami eltérés a kettő között ?
2012. máj. 27. 20:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Nos egy pillanatra körbenéztem a kínálatot és sajnos 1,5 millió alatt caddy dieselt esélytelen, de még hdi partnert is nehéz találni, mivel gondolom neked 5 fő szállítására alkalmas kell én meg áruszállítóra gondoltam.


Benzin motor lusta lesz, mivel 1.6-os, de különösebb hibája nem hiszem, hogy jelentkezne.

ha viszont diesel akkor mindkét verzió tehát a pdtdi és a hdi is 400e km-t gond nélkül tud futni.


A többi rajtad áll!:)


esetleg, ha kp-ben tudod venni, akkor németországban kéne megnézni!

2012. máj. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

igen esetleg még egy berlingót megpróbálhatsz, nagyjából ugyanaz mint a peugeut!

Vagy nem tudom mennyire tetszik, de a renault Kangoo is jó lehet.

2012. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bp1985 ***** válasza:
Caddy.
2012. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Partner. Hidd el olcsóbb és biztos hogy jobb , strapa bíróbb.
2013. dec. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KÁ ügynök00 ***** válasza:

a wolsvagent és ezért


-ha alkatrész kell közelebről hozzák

-azért mégis csak német

-elegánsabb

-sokkal jobb a felszereltsége

2016. márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!