Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kik csinálnak pót slusszkulcsot?

Zsoli25 kérdése:

Kik csinálnak pót slusszkulcsot?

Figyelt kérdés
Van egy autóm de sajna csak egy kulcs van hozzá, de én szeretném ha legalább 2 lenne. De nem tudom hogy kihez kéne vinni ilyen ügyben, rendes kulcsmásoló vállal ilyet vagy valami speciális emberkéhez kellene aki direkt ilyennel foglalkozik.

2012. máj. 27. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyárbol kell rendelni asszem.
2012. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, függ a kulcs bonyolultságától. De a nem chippes, mágnesezett kulcsokat nálunk a helyi kulcsmásoló másolja. Kb. kétszer annyiért mint egy lakáskulcsot. Eddig amit másoltattam, mind tökéletesre sikerült.
2012. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha immobilizer van az autódban,akkor nem tudja bárki megcsinálni,mivel a kulcsban van egy RFID chip is ,ami fel van tanitva az autó immojára . Ezek közül sokat lehet "simán klónozni",ezesetben elég az eredeti kulcs és egy teljesen üres chip (pl. PCF7935 és 7936 csont nélkül klonozhato) ,maga a chip 1500-2000 Ft + a kulcs + a marás.

Ha nincs immo az autódban ,akkor szinte bármelyik kulcsmásoló megoldja .


Ha mercid van,vagy más,ami infrás immot használ,az bizony cumi -ugyanez az eset a kódkártyá Renaultok esetében .

2012. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De egyértelmüvé tehetnéd a javaslatokat,ha autó tipust és évjáratot irnál.
2012. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem saab 9000 CSE 1994es autóm van.Nem hiszem hogy ebbe már raktak volna chip-et. DE akkor bármely kulcsmásoló eltudná nekem végezni?
2012. máj. 27. 20:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy probát megér.Ha a másolt kulcs elfordul az inditózárban ,az öninditó forgat,de nem indul be az autó,akkor chipes ,de a 18 éves védelem biztosan nagyon olcsón kijátszható ,sokat nem bukhatsz vele.
2012. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én
2012. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) ki az az én? :)
2012. jún. 2. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!