Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért "rángat" az autóm?

Miért "rángat" az autóm?

Figyelt kérdés
Renault 19-es autóm, egy éve elkezdett elég durván rángatni menet közben, igen kellemetlen, főleg városban egyszer nem megy hiába nyomom a gázt, utánna meg nekiindul. Alapjáraton pedig olyan, mintha le akarna fulladni. Már több szerelőnél (villamosságinál többek között) is volt de senki nem tudta megcsinálni. Most mégis arra gyanakszom, hogy a baj azzal lehet, mert mostanában észrevettem, hogy inkább akkor csinája ezt, amikor a fel van kapcsolva akár a helyzetjelző, akár a tompított és ennek a hibája miatt gond van a gyújtással(gyertyák újak, üzemanyaggal sincs valószínüleg gond). Köszi a segítséget előre is.
2009. jún. 29. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges hogy az automata szivató adta be a derekát?

Általában az autó akkor rángat ha nem kap elég üzemagyagot pl ha hideg a motor és több kell neki.

Alapjáraton is ha beindítod és kell neki az anyag és nem kapja meg akkor lefullad ha mész vele és nem kapja meg és nyomod neki akkor rángat :) Én így tapasztaltam az autómmal amikor szar volt a szivató!

2009. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akksi jó? Generátor tölt rendesen? Kábelek rendben vannak? Csatlakozók? Test pontok?
2009. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alapjárati léptető eldugult, a szelep, és lehet a ház is
2009. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem lehet hogy rossz sebességbe váltassz?
2009. jún. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
úgy tudom, hogy akkor rángat be az autó ha nem kap elég benzingőzt esetleg rosszul van beállítva a porlasztó
2009. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!