Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Peugeot 406 5 ajtós...

TheFPSVik kérdése:

Van egy Peugeot 406 5 ajtós sedan autóm ami rángat vajon miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Az autó kapott balolalról a vezető ülésnél egy ütést illetve nem ütést hanem egy törést ami miatt a középső jobb oszlop el is csúszódott...ezzel nem is lenne gond mert megvan csinálva hanem valamiért az autó idönként beránt mintha nem kapna áramot vagy valami...ugye az autó computerrel van ellátva és ott bal oldalt a küszöb alatt mennek a kábelek (rengeteg) lehet hogy ott valamelyik kábel van megtörve és azért rángat?? 2000motor van benne 97es évjárat az autó...akinek van valami ötlete és megosztaná velem szívesen meghallgatom
2011. máj. 5. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

5 ajtós sedan? 5 ajtós nem volt.

A rángatás forrását pedig a motorban keresd első körben, ne a küszöb alatt. Amúgy meg szerviz.

2011. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az elejét haggyuk...már egy csomó helyre vittem szevizbe...sehol nem tudták megmondani mi a igazi oka...1-200.000már ráköltöttem de ugyanaz...nemtudom igazábol mert az ütközés során a motor nem kaphatott ütést...azért gondoltam hogy ez egy kábeltörés miatt lehetett...mert rákötötték a laptopot de az semmit nem mutatott szóval foggalmam sincs hogy mi lehet a baja...csak már nem tudom hova vigyem mert egy márkaszervizes átnézés hibajavítás elég drága mulattság és azért ennyi pénzem nincs hogy még erre is költsek...azért gondoltam hogy ide kiirom hátha járt már igy valaki akinek sikerült megoldani ezt a problémát.
2011. máj. 5. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen "rejtett hibáknál" az a fő gond,hogy hibajelenség nélkül nincs mit javítani...

Ha csak időnként rángat és pont az időnkénti időn kívül nézeted meg akkor tökéletes...

Azt a kábeltörést hagyd a fenébe.sületlenség.

Rugalmasak és védett helyen vannak ha sérült volna már régen kiégett volna az egész kábelköteg.

Vagy ELEKTROMOS dolog vagy ÜZEMANYAG ellátási probléma miatt rángathat egy autó.

Az elsőt aránylag könnyű kiszűrni bár pl. egy gyertyakábel okozhat ilyet és napokig kerestem az okot mígnem egyszer sötétben nyitottam fel a géptetőt és a tűzijáték vezetett nyomra.

Minap egy Audi A6 volt HETEKIG szerelőknél (4-5-6000 forintos rezsiórabérrel) és mind a haját tépte mert műszer szerint minden jó volt mégis időnként rángatott.

Én leengedtem a tré benzint,szűrőket cseréltem - azóta hibátlan.

Az AC pumpa is tréfálkozhat.

Remélem adtam pár új tippet.

Kellemest!

2011. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az AC pumpa volt cserélve...de lehet h a benzinszűrőt kicserélem meg a gyertyákat is átnézem...de egy kis chip-tuningal meglehetne bütykölni a befecskendezést nem???
2011. máj. 6. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem javaslom.

Ahhoz komolyabb átalakítást,több módosítást kellene kivitelezz.

Arról nem is szólva,hogy a rángatást ez sem oldaná meg.

A szűrőcsere talán segít.

2011. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy megpróbálom a szűrőcserét..de most szerelőnél van mert nem akar indulni...ugye ilyen biztonsági kódot kell beütni hogy lehessen inditani de ez ki lett üttetve és most a figura azt mondja hogy azért nem indul mert megint kéne neki a kód...én már ezt teljesen nemértem
2011. júl. 6. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!