Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elvesztettem a motorom rendszá...

KrAhS kérdése:

Elvesztettem a motorom rendszámtábláját az úton és nem is találtam meg. Ilyenkor teljesen új rendszámtáblát kell igényelni vagy adnak a régi számmal is? Milyen költségei lehetnek és mennyi idő ez?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hittem lehet, de volt itt egy kérdés, utánanéztem és ilyenkor újat kapsz. Időben nem sok, mert van az okmányiroda raktárában rendszám, de a tábla ára, a forgalmi cseréje, a biztosítónál adatjavítás stb stb mind pénz vagy idő, vagy mindkettő. Szerintem 20 ezer forintban megáll a dolog ha nincs ilyenkor büntetés.
2012. máj. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Helló.


Merre felé hagytad el szerinted? Lehet tudnék segíteni, ha leírod ide merre, melyik nap és mi a rendszám.

2012. máj. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Helló!

Most csütörtökön (2012. 05. 24.) Budapesten a a Váci úton a Lehel és a Dózsa György metró megállók között kb.

A Rendszám UDB-167.

Ha bárki bármit tud róla akkor kérem írjon a shark7(kukac)freemail.hu címre!

2012. máj. 27. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:

látom felraktad képesmotorra.


rakd fel sportmotor.hu-ra egy galériába és oda is írd be ezeket az infokat ;)

2012. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!