Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utcára lehet csinálni WRC-t?

Utcára lehet csinálni WRC-t?

Figyelt kérdés
tudom hogy vannak szabályok amik bizonyos dolgokat nem engednek pl nyitott rendszer! de mégis hol a határ ameddig el lehet menni hogy a Jard nem játssza meg a szokásos kötekedős dolgait ?? egy Micu Lancer Evo 9 ről volna szó !

2012. máj. 24. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy alkalmas utcára mint pályára. Csak legyenek meg a kötelező utcai autót jellemző felszerelések, lámpa, duda stb.
2012. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Utcai autóban még cső sem lehet ha nem rendelkezel gépkönyvvel valamelyik szakosztályban. Nem hiába megy a versenyautók jórésze p vagy külföldi rendszámmal. Amúgy itthonról már a wrc-k is ki vannak tiltva szóval ha versenyezni akarsz akkor építs egy nn-es vagy a-s autót az evoból. Utcára meg elég lenne bele egy 2.3as stroker kit, 3"os kipufogó, vmi nagy injektorok, vmi írható motorvezérlő(mivel a 9es motorja már miveces legolcsóbb talán a linkecu lesz), és etanolra felprogizni.

Amúgy ajánlom figyelmedbe az evoklub.hu fórumot, sokat lehet ott tanulni ha érdekel a téma.

2012. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez csak Magyarországon van, mert külföldön tudtommal simán lehet csövezett autót használni.
2012. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pityeeesz ***** válasza:

Én F1-es autót tervezek építeni a trabimból az legális?


Lol ember gondolkozz.

2012. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pityeeesz ***** válasza:

#3


[link]

Valahol sokmindent megengednek, nálunk elég szigorúak a szabályok.

2012. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ez igy jogos valamit valamiert...csak nem ertem miert nem eleg az osszkerekhajtas es 200(300?) lovas motor magaban?
2012. máj. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát azértnem elég mert nekem több kellful wrc érzett jah jah ez így van ez az Ország kajak le van maradva sajnoos ... köszi a válaszokat...
2012. máj. 27. 19:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Csovezd korbe magad....mast mar nem tudok mondani...de ennyi erovel beszalhatnal a rally sportba..de gondolom van okod amiert nem teszed...
2012. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ladybird21 nos miért nem mond privin :) amúgy csak polgárt pukkasztani kell mert a kocsyt télen használom csakmert motoros vagyok :P szóval gsx r 1000 kipu nélkül éjjel egykor meg napközbem bel városban kajak jó :)))
2012. jún. 12. 01:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Álítólag MNASZ es engedéjel lehet csövezés az autóban!

Ha átépíteted elviszed vizsgázni az bisztos hogy ujj forgalmi kell mert átépíteted!

2013. okt. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!