Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyszer azt hallotam, hogy...

Egyszer azt hallotam, hogy valahogy lehet igényelni, hogy a B kategóriás jogosítványra lehet igényelni, hogy csak 10%-ot kelljen fizetni. Tud erről valaki valamit?

Figyelt kérdés

nem találok róla semmit.

régebben az hallottam, hogy valahonan lehet igényelni, hogy a B kategóriás jogosítvány 90%-át fizessék ki és nekem csak 10%-ot kelljen, de ha egyszer is bukok, akkor utólag vissza kell fizetni.

erről tud valaki valamit, hogy kinek jár és hogy kitől lehet igényelni?

kerestem már, de semmit nem találok róla.

ha valaki okosabb a témában azt felpontozással köszönném meg.


2012. máj. 23. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Bátyám olyan suliba járt ahol neki járt elég nagy kedvezmény a jogsira ha jól tudom neki csak a 40%át kellett fizetni mert olyan szakmát tanult amihez kellett a B-s jogsi is. Mezőgazdasági suliba járt. Én erről tudok. Ott tudtommal 2 bukás lehetett maximum utána már neki kellett volna fizetni plusz azt is amit a suli támogatott neki.
2012. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!