Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Lada Niva itt fel tud menni...

A Lada Niva itt fel tud menni ahol a több milliós verda nem tudott?

2012. máj. 23. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
nem vagyok nagy autómeleg de ez nem egy níva hanem egy navara lánccal
2012. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, a Niva kicsit másképp néz ki és régebbi is. :D

Attól függetlenül az az egy biztos, hogy egy Niva is felment volna.

2012. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg merném kockáztatni hogy hólánccal itt még egy kisebb 2 kerék meghajtású autó is fel tudna menni.
2012. máj. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilván minden autó aminek meg bír tapadni a kereke és a sofőr érzi mi merre az fel tud menni :) .Hólánccal meg könnyű,különben a navara sem ment volna fel :D
2012. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én megnéztem volna ebben a videóban egy 1.0 Swiftet hólánccal és anélkül. :D


A Nivával egyszerű lenne csalni: csak ki kell menni annyira a szélére ahol már kisebb bokrok meg ilyesmik vannak és azon kell menni két kerékkel. Úgy lehet felvinné lendület nélkül is. Ez a nagy előnye - a Nivára nem kell vigyázni mert a BMW árából kb. 25-30 darabot kapsz...

2012. máj. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a níva is felmenne.

Az offroadosok azért szeretik mert olcsó, és tapossák a belét, nem érdekes hol mi ütközik fel...


Szerintem itt is padlóval indultak volna neki, akkor felmenne :)

2012. máj. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért azt se felejtsétek el, hogy a Lada Niva egy nagyon könnyű autó. Legalább is a BMW-hez, meg egyebekhez képest az. Úgyhogy nem kell szidni a BMW-t, meg egyéb suv-okat. Sokan sajnos azért teszik, mert nincs pénzük rá, pedig sok-sok video van, ahol X5-öket, meg X6-okat próbálgatnak nehezebb terepeken és kitűnően helytállnak! Viszont ezen az úton a Navarára is lánc kellett. A Niva felment volna a kis súlya miatt.
2012. máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Inkább egy hátulsó diffizárra lenne szükség. Ezekben elől, és hátul nyitott differenciálmű van. A könnyebben forgatható oldal kipörög, a másik megáll.
2012. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!