Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legigénytelenebb...

Melyik a legigénytelenebb crossendúró?

Figyelt kérdés

Tartoztam az egyik ismerősömnek és ő inkább azt kérte ,hogy a fiának tegyek össze egy elpusztíthatatlan crossendúrót. Egy honda cr Vázam épp akad is csak blokkot kéne bele vadásznom. Valami 80 és 200 cm3 1 hengeres motor kéne ami nagyon primitív és strapabíró de ötletem sincs merre induljak az ügyben.

Ismerem a srácot akié a motor lesz ,elég együgyű és műszaki érzéke nem sok.

Szóval léghűtéses ,igénytelen ,inkább megbízható mint erős szerkezetre lenne szükségem amit bontókban esetleg még beszerezhető és megfizethető.

Mz meg ilyen ndk dolgok nem jön szóba pedig szívem szerint azt tennék bele csak nem fér. Meg sok lenne a kritika a külalakon :P :D szóval nem tudom mi re döntsek.



2012. máj. 19. 07:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Tegyél bele egy 125-ös rotax blokkot, ilyet pl.Aprilia Tuaregből tudsz szerezni.
2012. máj. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Léghütésest nemtudok de vizesből a yamaha tdr/dt 125 ösök bitangok az enyém 51 ezer km -t ment szervíz nélkül
2012. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!