Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik-e olyan gyári rugó...

Létezik-e olyan gyári rugó (akár golf 2-esé is) amit ha belerakok egy golf 3-ba, akkor kicsit lejjebb ül (úgy 1-3 cm között)?

Figyelt kérdés
Golf 3 1.4 CL-be lenne
2012. máj. 18. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
GTI-k és VR6-ok 1-2centivel gyárilag lejebb vannak mint a többiek.
2012. máj. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt tudom, de ez egy 1.4-esnél nem hiszem, hogy számít, sőt szerintem lehet még fentebb kerülne az eleje :S

Vagy tévedek?

2012. máj. 19. 09:11
 3/4 anonim ***** válasza:

helló!


A legtrógerebb megoldás az az hogy kivágod a rugót. Ennél egy fokkal jobb ha felmész valami "neves"(irónia 10) magyar tuning oldalra pl deviltuning,racing-autoalkatrész stb googlezd ki, és veszel golf 3 1.4 benzinhez ültetőrugót. Kb 10-20 ezer forint között mozognak az olcsóbbak amik biztosan megfogják tenni. Egy fokkal jobb megoldás ha a lengéscsillapítókat is cseréled(bár azt mondják a magyar okos tuner forumokon hogy 4 cm ültetésig ezeket nem kell), vagy veszel ilyen "tyúningot" vagy veszel bontott gyáriakat és felkeményítetted és úgy rakod be. Amúgy igazad van tényleg jobban áll a golf 3-nak hogy nem fér be a fejed a kerék és a sárvédő közé, de tudjad hogy az ilyen olcsó megoldásoknak általában lesz valami baja, kopogni fog, pattogni fog, fura hangokat ad ki, nem lehet rendesen beállítani a futóművet, megeszi a szilentjeid stb. Nem véletlenül olyan drágák a profi ültetőszettek, a minőséget meg kell fizetni

2012. máj. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, rugóvágás semmiképp én inkább olyat keresnék, ami gyári is és ültet is!

Az a baj az ültetőrugókkal, ami olcsó az nem is ott ültet ahol főleg kellene(elől) pont a hátulja ül be jobban tőle, kis motoroknál, felszereltségnél :S

2012. máj. 19. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!