Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen Simsont vegyek?

Milyen Simsont vegyek?

Figyelt kérdés

Azvan hogy itt az ideje első motoromnak :)

már nagyon sokmindent megtudtan a Simsonokról kitanulmányoztam xD NA szóval szerintetek az S51N vagy az S51B a jobb? mert szerintem az S51N és még valami.MEnnyivel megy egy átlagos állapotú S51N?i.. mennyit érdemes költeni rá?



2012. máj. 18. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Mivel segédmotor,nem mehetsz többet 45 kmh-nál.


Ha veszel,akkormár 4 sebességeset vegyél.

Ha tiszta a kipufogó,akár 80-at is mehet üveghangon.

Mennyit érdemes rá költeni?

Amennyit ér neked. Határ a csillagos ég:-)

2012. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát egyébként határba repesztgetnénk vele haverokkal én olyan 75ezret adok érte max.

csak még nincs pénzem rá de 1 hónap és ballagás :D

2012. máj. 18. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:

40 km/h a maximum segédmotor-kerékpárral. Amúgy nem láttam még élő embert, aki ezt betartotta volna. :D S51n típusban van fojtás, kétlem, hogy menne 80-at. S51B-n meg már van index, is és nincs benne fojtás.

Szerintem s51E-t vegyél, vagyis endurot, vagy electronicot (ami ugyan úgy enduro) és abban van 12V meg tirisztoros gyújtás, ami sokkal megbízhatóbb mint ami a régebbiekbe van megszakítós.

2012. máj. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

semmiet...

de viccet félretéve s51b-t vegyél ahogy az előttem szóló írta

2012. máj. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kgpassat ***** válasza:

Olyat vegyél, ami az igényeidnek megfelel.

A hozzánk érkező N-esek fojtottak voltak, max. 45-öt tudnak.

A B-sek max 60-65.

Az N-es gyér elektronikával szerelt, míg a B-sen van pl. index. Kérdés, hogy neked erre szükséged van-e.

Mennyit érdemes költeni rá? Amennyit nem sajnálsz, de annyit mindenképpen, hogy üzembiztos legyen. Az utángyártott alkatrészekkel vigyázz, mert nagy részük egy kalap szart nem ér.

A megszakítós gyújtástól nem kell tartani.

2012. máj. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
B inkább =) De én lehet Start vennék... Nem annyira "menő" oldschool forma, de még strapabíróbb :)
2012. máj. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 simsonos3 ***** válasza:

A második válaszolónak:


nem csak az elektorniknak és az endurónak van tirisztoros 12V-os gyújtása!

Az újabb s51B-s motorok is 12Val és tirisztoros gyújtással rendelkeznek!


Az enduroval az a bajom, hogy kicsit kényelmetlen a kipufogó miatt... Nem fér el rendesen a lábam a lábtartón, mert ott az a ki*aszott kipufogó.. De ez csak az én véleményem!


Üdv

2012. jún. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xxx96xxx válasza:
Szevasz nekem s51B van ... volt nekem N is nekem az a tapasztalatom hogy a B jobb mert tartósabb egyszerübb és könnyebb :D !!!!az enyém gyárilag 79 km/h !!!
2013. szept. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!