Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy erősebb, jobb autót...

Egy erősebb, jobb autót hogyhogy nem vezetek úgy, mint egy régebbi gyengébbet?

Figyelt kérdés

21 éves leszek, egy Skoda Fabiam van, 11 éves 68LE-s. Mostanában tökre őrülten hajtom, a gumi csikorog, meg hát érezhető, hogy kicsit vadul vezetek.

Általában ezt hajtom, de most a héten apáméval mentem, az övé egy 2008-as Cordoba, nem sokat volt még használva.

Abban 86LE-s a motor, sokkal jobb, a váltó is könnyebb meg minden, szóval tényleg jobb kényelmesebb, aztán ahogy észrevettem, azzal a kocsival nem agresszívkodom.


Mitől lehet ez?


Amúgy az én kocsimban amúgy szerintem jobban szólnak a hangszórók(úgy vettem észre) és dübög a zene. Apáméba is azokat hallgatom.

Vajon mi lehet az ok? Lehet a zene dübögése ami kiváltja ezt?



2012. máj. 17. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért vezeted másként mivel érzed hogy nem a sajátod.Más kocsiját én sem merem meghajtani.

A sajátommal én is gumit égetősen indulok el meg taposom a gázt.

2012. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A sajátodat már jól ismered.

Talán unod is és így próbálod az unalmad elűzni és izgalmassá tenni a járművet.

Énnálam pl az van minél egyszerűbb egy autó annál lazábban vezetem. De egy kölcsönautóba senki se kockáztatja meg hogy kárt tegyen mert a sajátod csak a sajátod..

2012. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!