Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket válasszam? Már totál...

Melyiket válasszam? Már totál döntésképtelen vagyok.

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok. Le szeretném cserélni a kocsimat, (most egy 407-es peugeottal közlekedek). Mióta megláttam a 508-ast bele voltam esve. Minden vágyam az volt azóta. De nagyon tetszik a renault fluence is. Mindenképpen nagy autót szeretnék, csak már nem tudok dönteni, és segíteni senki nem segít, csak elökörködik az egészet. És habár nagy autó párti vagyok, most a kis új 208-as is nagyon bejön...valamiért francia autó párti vagyok...melyik lenne a legjobb? Kinézetre persze mindegyik tetszik. Köszi előre is!

2012. máj. 14. 20:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ha 508at tudsz venni akkor vegyél C5-öt:D a fluance kínai vacak..208 szerintem is nagyon jól néz ki.De személyesen azt mondanám h chevrolet cruze vagy malibu.
2012. máj. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A C5-ös nekem valahogy túl "lapos"...nem csúnya, de azt nem vennék. Szerintem maradni fog a 508-as. Az úgy is szerelem volt első látásra :D
2012. máj. 19. 19:03
 13/15 anonim ***** válasza:
Vegyél Ford Mondeot, Seat Exeot, Chevrolet Cruzet/Malibut vagy Opel Insigniát.
2012. máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Maradnék a francia vonalon :)
2012. máj. 20. 18:53
 15/15 anonim ***** válasza:
508-ast válaszd! Főleg, ha elsőre az tetszett meg. Nem egy tucatautó, kényelmes, tágas, elegáns és szép, mindenhol meg lehet vele jelenni, műszaki tartalom is rendben van (BMW-vel közösen fejlesztett 1,6 turbóbenzin elég jó). Franciák közt biztosan nem találsz jobbat :)
2012. máj. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!