Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autópályán, matrica nélkül...

Autópályán, matrica nélkül korom sötétben!?!?

Figyelt kérdés
Ha hajnali 1-kor korom sötétben felmentem az M5-ös autópályára matrica nélkül és mentem ott kb 85km-ert. Kapok büntetést? Az autópályakezelő honlapján csak annyi van fennt, hogy ellenörzés csak mobil ellenörző csoportal van. Vagy van valami fix kamera amelyik figyeli a rendszámokat?
2009. jún. 26. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Az összes autópály tele van kamerával. szinte 5-10 km-ként egy kamera van. tuti hogy fogsz kapni büntetést.

de ha ez ma hajnalban történt , próbáld meg hogy veszel most gyorsan egyet mert lehet csak a napot nézik.

2009. jún. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Hiába veszi meg, ha nincs kiragasztva az autójára miközben ment az autópályán!
2009. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
10:52. butaság amit írsz. Kamerák tényleg vannak, és csak nem annyira hülye az aki ezzel foglalkozik, hogy nem éjjellátó kamerákat rak ki. Úgyhogy szerintem ezek a kamerák sötétben is látnak. A kamera pedig a rendszámot olvassa le (és nem az ablakban nézi a matricát XDXD mekkora baromság :D ), majd a rendszerben ha nem talál ilyen rendszámot, megy a bünti. Szerintem a matrica most vétele sem megoldás, óra percre nézik ezt, de csak szerintem, de próbáld meg, talán jobb mint a semmi :S
2009. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fizikailag nincs már matrica... Amikor megveszed, a RENDSZÁM bekerül az autópályafelügyelet adatbázisába, és a kamerák azt olvassák le. Mégpedig infrakamerával. Nem csak a napot, az időpontot is nézik. Szóval tuti bünti lesz belőle.
2009. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jólvanna, tévedtem, nem tudtam biztosan, elnézést, ne öljetek meg :)
2009. jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha SMS ben a mai napon veszel matricát talán megúszod, volt már ilyen
2009. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hiába veszed meg utána a matricát, úgyis büntetés lesz belőle!!!


Én nemrég jártam így és telefonon rákérdeztem az autópályakezelőnél, ott mondták hogy: a kamera percre pontosan rögzíti az időpontot és ha akkor nincs érvényes matrica, akkor megy a bünti. Még akkor is, ha utána 2 perccel már van!

Kb. 2-3 hét alatt jön ki a büntetés postán.

2011. ápr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!