Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy egy rendőr elkapta 50ccm es robogóval, úgy, hogy nem volt meg az 'M'-es jogsija (vagy B vagy A1, stb. =D )? Mit csinált?

Figyelt kérdés

Azért kérdem,mert most akarom lerakni nyáron amúgy az \\\\\\\'M\\\\\\\' kategóriát,csak nem bírok magammal és néha robogózom,a házunk közelében és az érdekel,hogy mi történhet,ha találkozom egy rendőrrel.Bp-n lakom egy kertvárosban.

Szabályosan közlekedem,ismerem az összes táblát stb,szal nem vagyok egy elmebeteg =D.

Köszönöm a tapasztalatok eltolmácsolását! xD

15f


2009. jún. 25. 15:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
(bocs a kérdés eleje az,hogy Volt már valakivel olyan... =) )
2009. jún. 25. 15:18
 2/17 anonim válasza:
A barátommal történt: megbüntette a rendőr! Pénzbírság! Tehát inkább csak jogsival motorozz! Pedig ő is szabályosan közlekedett, ismeri a táblákat is. Csak éppen nincs jogsija és ez már ok a büntetésre.
2009. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Engem kaptak már el robogóval....hát kaptam egy 10 ezres büntetést meg elakartak tíltani a jogsitól :) Meg mondjuk közre jáccott az is,h bukó nélkül voltam és 2 személyeztem és rajta se volt bukó :D

Szal amire számíthacc az egy szép kis büntetés és ha szenya a rendőr akkor még tíltás is.

De ha szerencséd van és kitudod magadat magyarázni és persze van rajtad bukó akkor lehet megúszod egy olyannal,h told haza a motort és meg ne lásson rajta többször :)

2009. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal csak figyelmeztetést kapsz.Engem simsonal kaptak el szabályosan bukóban biztosítással .ÉS első alkalommal még nem tiltanak el.Szóval addig motorozz míg egyszer nem kapnak el útánna jobb ha lerakod a jogsiig.Ha elkezdted a jogsid akor már ne motorozz mert akor eltiltanak még elsőre is mert elvileg már kreszt leraktad tisztában kell lenned a szabályokkal.Rendőr függő.Balesetet ne okozz jogsi nélkül mert ha nem te vagy a hibás is te leszel megkúr..va.
2009. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
oké köszi :D És honnan tudja a rendőr,hogy elsőre kap el?(eddig még nem történt ilyen)Amúgy én is bukóval járok és van biztosításom.
2009. jún. 25. 15:40
 6/17 anonim ***** válasza:

Én azt mondom h motorozz és ne állj meg, főleg Pesten...

én is hülye fejemmel 14éves koromban rávettem anyámékat h fizessék ki nekem a tanfolyamot ..és csak most jöttem rá h mekkora hülyeség az egész,elég ha átlapozod a kresz könyvet meg megnézel néhány kresz videót és otthon magadban levizsgázol ( le lehet tölteni a programot).

Aztán meg majd felveszed a forgalom ritmusát , ha valami gubanc van a rendőrökkel akkor nem állsz meg ,úgyis robogóval vagy= fel a járdára be olyan utcába ahová kocsi nem fér aztán ennyi is kb , mivel robogón nincs rendszám;) hazaérkezel és átfested a mocidat és kb ennyi 10kból megúsztad és elég kicsi a valószínűsége h 10x fog megállítani a rendőr mivel az már 100k lenne kb pont annyi amennyi a jogsi,viszont balesetet ne csinálj mert akár te vagy a hibás akár nem rád kenik és aztán nem tudod magad kimagyarázni hogy miért is nincs jogsid...

Egyébként csak azért mondom ezt mert 3.5 év múlva mehetsz B katra amit attól még ugyanúgy le kell tenned ..hiába hogy ugyanaz a kresz meg minden, kedvezményt sem adnak...D

2009. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hát ez a zsaru ellen menekülős,nem játszottál picit sokat NFS játékokkal?

Hát inkább lerakom;)de azért köszi.

2009. jún. 25. 16:12
 8/17 anonim ***** válasza:

ma 16:00, szerintem túl sok akciófilmet nézett. Ez nagyon nem így működik :D:D:D


Amúgy én jogsi nélkül nem motoroznék a helyedben, várd ki még meg nem kapod.

2009. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én tapasztalatbol mondom hogy engem elkaptak 50-es motorral és 10honapig eltiltottak plusz 50 a büntetés.Fellebeztem és mérsékelték 30-ra de az eltiltás megmaradt.Hiába voltam bukoval,egyszeméllyel és biztositással.
2009. jún. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

b*zz :D 50 000 Ft és 10 hónap eltiltás? aztarohadtélet

inkább maradok 2 hónapig a biciklimnél...

Nem fogok a türelmetlenségemért fizetni :D

2009. jún. 25. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!