Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a fiat...

Mi a véleményetek a fiat punto-ról?

Figyelt kérdés

Idén nyáron szeretnék autót vásárolni. Folyamatosan nyomon követem a hasznaltauto.hu-t, és látom,hogy elég olcsón hozzá lehet jutni egy 6-8 éves fiat puntohoz. Érdeklődnék az autó fenttartásáról, minőségéről,megbízhatóságáról stb..

Köszönöm


[link]


[link]


2012. máj. 10. 18:48
 1/4 anonim válasza:
Apukamnak az idosebb van,szereti,kb 6 eve megvan neki. Mostanaban egy parszor vizes volt a benzin es leallt neki a kocsi.az okot egyelore meg nem tudjak,talan beazik a tank(?!) A noveremnek az van amit te neztel, csak diesel,kb 3 eve vette, ha jol tudom volt aksibaja, valami injektoros vagy mi( bocs nem vagyok egy nagy szakerto),meg kuplungcsere kellett. En is azon tanultam vezetni, de azzal a kocsival semmi baj nem volt( az is diesel volt). Tudom,nem nagy segitseg,de nekem csak ennyi tapasztalatom van.bocsi :/
2012. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ebből azt szűrtem le,h nem megbízható a fiat! Köszi
2012. máj. 10. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy '99 es puntom volt,de a nagyon nagyon rossz autó kifejezés túl enyhe rá! egyszerűen nem telt el ugy hónap hogy valami ne romlott volna el! Amikor elvitték olyan volt mintha egy átoktól szabadultam volna meg! Rá két hétre szólt az uj gazdája hogy hengerfejes lett a kocsi.............hogy miért is nem lepődök meg!
2012. máj. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 94_es 1_es Puntom van (3 ajtós 1.1_és Punto 55), a kötelező dolgok cserejen kívül a kuplungszerkezet, és kuplungtarcsát kellett kicserélni, de most már ideje a fékeket is cseréltetni a műszaki előtt. A riasztó pár éve elromlott benne, de amúgy sem nagyon használtuk, szerintem jó kis kocsi. 2000_ben lett forgalomba helyezve az autó, addíg szalonban állt, így relatíve olcsón még tudtuk venni.
2012. máj. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!