Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki az, aki kölcsön adna nekem...

Főzős Laci kérdése:

Ki az, aki kölcsön adna nekem egy rendzsámos motort kb. :úgy 200km-es útra (kecskeméti vagyok)? Természetesen nem kívánom ingyen, jogosítványom is van, sisakom is. A részleteket privát e-mailben megbeszélhetjük:jövő hét keddről volna szó.

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 15:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem adnék,de ez most nem is érdekes.Gondoltam,hogy cinikus válaszokat kapok:ez Magyarország.
2012. máj. 10. 19:31
 12/17 anonim ***** válasza:
Ne magyarosrzságozz már. Ez nem cinizmus, ez józan ész. Gondolkodj már, ember! Ha kölcsönkéred a motort és rommá zúzod, mit csinálsz? Vagy ha elcsapsz vele valakit? Mi? Ez nem jutott eszedbe? Ez nem cinizmus... Cinizmus az, amit te csinálsz.
2012. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
Igen, Magyarország. Nekem ezt a motort és csaj nem adunk kölcsön dolgot a nagyanyám mondta amikor megvettem az első motoromat. Ők végigmotorozták az ötvenes évek második felét, a hatvanas éveket és a hetvenes évek első felét. Akkor nem volt annyi jármű, nem álltak valami jól anyagilag, de segítettek egymáson. De nem motorkerékpár-kölcsönadással. Ha kellett valami elvitték az ismerőst..
2012. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 TOMAtm ***** válasza:
kecskeméten van a merkantil bank telephely,megkened a portást egy 20assal meg otthagyod a kocsid a telepen aztán a szürke hayabusát is kiviheted.
2012. máj. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A Merkantil telephely tahó eladók lézengő helye!
2012. máj. 11. 19:08
 16/17 anonim ***** válasza:
71%
Akkor szerintem jól kijönnétek.
2012. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsó : xD:D:D:D:D:))) áhh ez nagyon nagy :)))
2012. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!