Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki az, aki kölcsön adna nekem...

Főzős Laci kérdése:

Ki az, aki kölcsön adna nekem egy rendzsámos motort kb. :úgy 200km-es útra (kecskeméti vagyok)? Természetesen nem kívánom ingyen, jogosítványom is van, sisakom is. A részleteket privát e-mailben megbeszélhetjük:jövő hét keddről volna szó.

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 15:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Leteszed foglalóként a motor teljes árát?
2012. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

:D


De ezt ugye nem gondoltad komolyan? Elviszed egy 5ösért aztán kitudja vissza hozza-e, milyen állapotban, mit művelt vele. És milyen büntetést szabtak ki RÁM mert enyém a motor.

Kizárt, hogy ilyenbe bele menne valaki. Most nem az, hogy Te ezt csinálnád... ne értsd félre.


Amúgy 57km-re lakok Kecskeméttől :) Van is rendszámos motorom.

2012. máj. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Jaja, nem véletlenül kell motorbérléskor komoly foglalót lerakni. De ilyen cégek biztosan adnának ha vinnéd a cash-t.


Valami olyasmit hallottam régen, hogy két dolgot nem kérünk kölcsön az életben: motorkerékpárt és barátnőt..

2012. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Van egy olyan mondás, hogy nőt és kocsit ( jelen esetben motort ) soha se adj kölccsön.
2012. máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Elnézést,hogy egyeseknek ez egy felháborító kérdés,de ezek vagyunk mi magyarok!
2012. máj. 10. 17:20
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Nem hiszem, hogy itt bárki fel lenne háborodva. Talán csak te magad.


Mi itt csak nem értjük, hogy miért gondolod, hogy egy vadidegen egy komoly összeget képviselő dolgot neked ad csak úgy a két szép szemedért. De biztos mi vagyunk a hülyék.

2012. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Mellesleg: adnál nekem kölcsön kétmillió forintot egy órara? Légyszi!
2012. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Normális ember nem fogja neked kölcsön adni ahoz meg hogy itt a gyakorin találj egy balekot erre sok sikert.
2012. máj. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tegyél vesszőket...
2012. máj. 10. 19:02
 10/17 anonim ***** válasza:
Te pedig a sok lepontozás közben válaszolj a kérdésemre: adnál kölcsön két millió forintot egy órára? Esküszöm, hogy visszaadom.
2012. máj. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!