Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik az alábbiak közül a...

Melyik az alábbiak közül a legjobb autógyártó?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kinek ez, kinek az, de épp azért.

Opel, Wolkswagen, Peugeot, Honda, Ford, Fiat.

Nem csak személyautóra gondolok, és kinek miért az, tehát a szempontok is jöhetnek!


2012. máj. 9. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Opel, VW. Elsősorban a német autókat pártolom.
2012. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Wolkswagen
2012. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Volkswagen :D nem w vel csak másoltalak
2012. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Opel, WV, Honda, Ford, Peugeot, Fiat- az utolsó kettőt kerüld ha lehet. :D Esetleg Első 3 változhat Honda javára. :D
2012. máj. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

VW. Egy Jetta 2.0 TSI mondatja ezt velem. Klasszikus autóforma (nekem kifejezetten tetszik), elegáns, a sportülés nagyon kényelmes, befér minden, jó a futóműve, megy mint a barom, amihez képest jól is fogyaszt.

Ha az ár is szempont lenne, akkor azt mondanám, a "Best Buy" az új Opel Astra 1.4 Turbo.

2012. máj. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És Fordhoz mit szóltok? Opel nem tetszik annyira, max még.volvo v70
2012. máj. 9. 17:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha Ford, akkor Focus. Sokat küldtem I-es és II-es szériával. Igénytelen, de nagyon jó autók. A 2005-ös Focus II. cégautónkat négyszer törték szét, egyszer ablakig elöntötte a víz, ütik-vágják, üveghangon pörgetik stb. Soha nem térdelt le, pedig tényleg nagyon kapja. Elpusztíthatatlan. Csak az 1,4-es benzinestől mentsen meg az ég, mert nagyon tetű. Első szériából 1,6 benzin, másodikból inkább TDCI szerintem.
2012. máj. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Van egy 2003-as focusa apámnak, nem valami nagy dolog belülről, de már laSsan 350.00 km benne lesz, de minimális szerviz. Már egyszer volt egy újabb bio etanolos focus csereautónak, de az 4 ezret pörgött ötösben és ment 100-zal. Opel az szép, de nincs sok pozitív tapasztalatom vele. A Peugeot tetszik, de haveromék sokat baszakodtak a 406 ukkal.
2012. máj. 9. 19:48
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja a focus az 1.8 TDCI.
2012. máj. 9. 19:49
 10/11 A kérdező kommentje:
Akarom mondani háromszázezer kilométer.
2012. máj. 12. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!