Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért vágják ki az ajtót az...

Mért vágják ki az ajtót az emberek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sokat autózom bp-n nagyon sok olyan ember van aki ki..sza eléd a kocsiajtót. Jó persze most jönnek az okosok hogy több helyet kell hagyni. Bp-n lehetetlen. Multkor is kinyitotta egy csávó az ajtót rádudáltam és visszaesett a kocsiba. Mért nem tudnak belenézni a visszapillantóba??
2009. jún. 24. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A bringások elé is simán kib@sszák aztán nekik áll feljebb.
2009. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy ugyanazért, amiért sávváltáskor, kanyarodáskor sem figyel. Nem is érdekli, nem is foglalkozik vele.

Én mindig körülnézek, és akkor nyitom az ajtót, ha nem jön senki. Ha ez nem megoldható, igyekszem gyorsan és macskamódra megoldani. :)

2009. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az aki azt mondja hogy hagyjunk helyet hogy ki lehessen nyitni az ajtót az még nem vezetett a belvárosban szük utcában.

Az hogy kinyitják inkább a rohanó élet miatt van. Siet valahova és azt hiszi csak ő van.

Volt már hogy én is lecsaptam majdnem egy ajtót mert a hülye csak kiszállt. Ha jönnek szemből akkor lett volna para mert nem tudtam volna fékezés közben beljebb lavírozni.

2009. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert ha megnézed a közlekedési morált egy katasztrófa az egész, olyanok vezetnek akik agresszívek, figyelmetlenek és lesz*rják az egészet, abban bíznak, hogy majd figyel a másik, az esetek közben meg erősödik bennük a hit hogy milyen fasza sofőrök valójában ők.


Épp tegnap én is rádudáltam egy nőre aki Szentendrén ki*aszarintotta elém az ajtót és még ő volt megsértődve.

Na az ilyeneket kell jó messziről el(ki)kerülni.

2009. jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!