Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada: Mit tegyek akkor, ha...

Lada: Mit tegyek akkor, ha egyszerűen nem tudom beállítani úgy a keveréket, hogy alapjáraton (800 +- 50) padlógázt adva ne fulladjon a motor?

Figyelt kérdés
Bármikor hirtelen kell elindulni dupla gázzal kell indulnom tehát: első egy spriccelés a gyorsítőszivattyúval, ettől megemelkedik a fordulat és ezután tudok fokozatosan adott gázzal elindulni. Ha nem így teszem, indulásnál fullad és ha engedném rá a kuplungot, megáll. A vákuumcsövek nem eresztenek, a szívócsonk nem szív falsot, tömítés új stb nem rég volt öszerakva.
2012. máj. 7. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemlehet, hogy az üzemanyag nyomásával van baj? Szerintem az üzemanyagszivattyúnál van valami galiba. Nálam ki volt lukadva a cső még a tankon belül így levegőt is szívott a benzin mellé. Szörcsögő hangot hallatott közelebbről.
2012. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tapasztaltam de majd megnézem a búvárcsövet köszi!
2012. máj. 7. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Én az alapjáratot tekerném fel először.

utána már tudod álligatni.

Légszűrőt cseréltél? Az fontos alapjárati tényező!

Vagy tegyél rá egy másik karbit ha végkép nem boldogulsz vele. Bár elég ha kölcsönkérsz ,mert lehet nem is ott van a gond. Átteszed rá és ha ugyanez van többszöri indítánál is akkor nem ott a gond. Így nem kell 723x szétszedned potyára.

Szerintem az Ac pumpád membránja lehet már ki.

Vagy az üzemanyagcsövön lehetnek mikrorepedések. És így a vákum nemtartja meg az üzemanyagot a csőbe az meg szépen visszafolyik. Mikor indítod meg elfogy a türelmed és lepadlózod... Akkor többet szív és indul. ez nemlehet??

2012. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
indításnál hidegen beindul de jellemzően 2 hengerezik, a 2. 3. henger erősebb, azok járnak, utána kicsit ráhúzom a szivatót akkor a másik 2 is beindul, fél perc és van alapjárat is. Köszi, megnézem majd az ac-t
2012. máj. 11. 06:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!