Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóba miniklima?

Autóba miniklima?

Figyelt kérdés

Valaki próbálta már? ez a kis mini klima fél literes tartállyal amit 5-6ezer ftért lehet venni.

Érdemes? Ér valamit?



2012. máj. 6. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez inkább valami párásító lehet nem?
2012. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az kb addig jó ameddig hideg benne a víz. Egyik ismerősöm vett ilyet jó volt neki de amikor hazafele indult már csak meleget fújt. Van benne valami hűtő rendszer de az csak játék, minősége élet kevés.
2012. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem csak 1-2óráig lenne esedékes, ha megyek erre arra ne süljek meg.. Jeget tennék bele, csak hogy a hűtés érezhető-e..
2012. máj. 6. 11:04
 4/9 anonim ***** válasza:
hol lehet ilyet kapni kedves kérdező?
2012. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem erre gondolsz:

[link]

2012. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ilyenre gondolsz?

[link]

ilyenem volt régebben nekem nem jött be semmit nem hütött mintha nem is ment volna volt benne egy szövet darab ami átitatodott a betöltött vizzel és azon keresztül fujta 1 kis ventilátor a levegőt

2012. máj. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen konkrétan ilyenekre gondoltam:)

Jeges vízzel nem próbáltad? Illetve milyen erősen tudott fújni?

2012. máj. 6. 16:37
 8/9 anonim ***** válasza:
probáltam jégkockával hát amig elnem olvadt 35fokban kb 20 -30 perc ig addig kicsit jobb volt de nem kell sokat várni tölle hát hogy milyen erősen fujta a levegőt azt már sajnos nem tudom csak 1-2 napot használtam mert nekem nemjött be inkább maradtam az ablak lehuzásnál:)
2012. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy semmit nem ér mint a szobai változatai.
2012. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!