Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most buktam meg először...

Most buktam meg először forgalomba, átmehetek másik iskolába?

Figyelt kérdés
Tegnap buktam meg sajnos. Most ugye újra kell vizsgáznom majd a KRESZ elsőre sikerült. Átmehetnék 1 másik autóssuliba hogy az ujabb vizsgát ott tegyem?
2012. máj. 5. 21:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én három oktató használtam el három iskolában. Az első kettőt el kellene tiltani az oktatástól, de az elsőt mindenképpen. A harmadikkal tíz óra alatt többet tanultam, mint a másik kettővel 40 alatt. Ő elmagyarázott mindent, s ha valamit rontottam, addig ismételtük, amíg nem ment hibátlanul. Ezzel megtörte ugyan az oktatás folyamatosságát, de bevált. Ha nála kezdek, talán az alap óraszám is elég lett volna. Szóval nyugodtan válts, ha az oktató rossz vagy a vizsgabiztosoknak jobb a híre más területen. (Én a harmadiknál megyét is váltottam.)

Az utak, az önálló vezetésed majd nem fog függeni a vizsgától. Azt nem tudod leváltani, másikat kérni.

2012. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

# 10


A vizsgabiztos buktat, nem az oktató. Akkor?

2012. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!