Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most buktam meg először...

Most buktam meg először forgalomba, átmehetek másik iskolába?

Figyelt kérdés
Tegnap buktam meg sajnos. Most ugye újra kell vizsgáznom majd a KRESZ elsőre sikerült. Átmehetnék 1 másik autóssuliba hogy az ujabb vizsgát ott tegyem?
2012. máj. 5. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem ha átmész a bfizetett összeget bukod, de az sincs kizárva hogy a másiknál előröl kell kezdened
2012. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. Heti rendszerességgel érkező kérdés.
2012. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Átmehetsz, szíved joga, de nem biztos hogy olyan jó dolog megtanulni egy másik autón vezetni, az oktató meg nem akkor jó ha kedves és segítőkész, hanem akkor ha ordibál veled és bedob a mélyvízbe, ezt hidd el nekem.
2012. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fölösleges átmenned. Az elsőn sokan megbuknak. Én nem kezdenék új oktatóval, ha a régi megfelelt.
2012. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lefogtok hurrogni tudom , azért nem is írtam a kérdésbe bele de a másiknál ha 10 et adsz az oktatónak már meg is van a jogsid... gondolom van aki megérti valaki nem...
2012. máj. 5. 21:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor elmondom neked, hogy volt nekem. Elsőre megbuktam, mert béna voltam. Ha akkor átengednek pénzzel, sosem tanulok meg harcolni és győzni saját magam fölött. Összeszedtem magam, vettem még órákat, és láss csodát, másodjára pénz nélkül átmentem, pedig szemét biztost fogtam ki. Sokkal jobb érzés volt, hogy saját erőmből értem el, amit. És a plusz órák nem is kerültek annyiba, amennyit a kenőpénzre költöttem volna.
2012. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
csak lehet, hogy a friss jogsiddal rögtön tk.-ra töröd a gépet
2012. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Meg egyébként sokan azzal qrják el, hogy paráznak.

A vizsgabiztos is azért ül ott, és kérdez néha, hogy miért igy, miért nem úgy, hogy kizökkentsen, ami azzal jár hogy kapkodsz, ami az elQurás szülőanya.

Szóval, ha a következő vizsgánál nem parázol, nem lesz gond.

Úgy menj, mint ha egyedül mennél, persze a kresz keretein belül.

2012. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az iskolaváltás kb. egy 10-es.


Utána jó lesz neked, hogy egy 10-esért átmész úgy, hogy NEM TUDSZ Vezetni? Aztán totálkárra töröd majd az autót 2 héten belül, esetleg megölsz valakit... Milyen jó is lesz a lelkiismeretednek.

2012. máj. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 TOMAtm ***** válasza:
a húgom 4 szer bukott meg,nem azért mert nem tud vezetni hanem mert minden szarért megbuktatnak csakhogy fizess.nyugodtan menj át másik helyre!
2012. máj. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!