Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek?

Milyen motort vegyek?

Figyelt kérdés

Nos,hétvégi rövidebb-hosszabb(inkább hosszabb..)

motorozásokhoz kellene egy motort vennem,de nemvagyok jártas annyira a motorok világában,ezért IS szeretnék segítséget kérni tőled(tek).Az elképzeléseim ezek lennének(nem sok..:D):

-4ütemű legyen

-ne fogyasszon 7-8 litereket(lehet hogy ez viccnek is rossz,nemtudom..)

-és megbízható is legyen

-az ár pedig maximum 160e-ft legyen..

Köszönöm szépen a segítséget,ja és aki tud ajánlani nekem motort,és tud róla véleményt írni,vagy tapasztalatot,az legyenszíves ossza meg velem.

köszi mégegyszer.!


2012. máj. 5. 20:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem kell elkeseredned. A DReket nem ismerem, de a régebbi túra, túrasport gépekből van reális esély, hogy kifogj egy normális példányt - de ehhez magasabbra kell tenned a pénzügyi küszöböt.
2012. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hát,értem,igazábol már lenne rá pénzem vagyis többet tudnék rá forditani,csak az ösztöndijamat más emésztette fel sajnos..
2012. máj. 5. 20:52
 13/20 anonim ***** válasza:

Papíros kell?


Azért talán kapsz valami öreg 125ös XL-t/DR-t/XT-t.

Papír nélkül ezekből kapsz 600ast is.


[link]


[link]


[link]


Csak ez a három említésre méltó...

2012. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

160e alatt, de 200 ccm feletti, 4 ütemű, papíros motorok közül egyetlen egy bringa van a hasznaltauto.hu-n aminek érvényes műszakija is van..


De inkább gyűjts még a kerethez.


Nekem pl. nagyon bejönnek a régi Kawák, értek is a javításhoz, felszerelés is van, de pont elég ősz hajszálat okoznak a felújításra váró Pannoniák, ezért nem vetemedtem ilyesmire. Viszont én is kacsingatok valami olyasmi felé ami rendesen lassul is és 1-nél több hengere van. :)

2012. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Te hova akarsz 600-as motort 16 évesen? Max. 125-öst vezethetsz ha van rá egyáltalán jogsid....
2012. máj. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 TOMAtm ***** válasza:
hát ha hosszabb útra is használni akarod akkor min egy 500ccm es kelleni fog.ha nem akarod hogy sokat is egyen csak 4-7 litert akkor V2est kell keresned,a sor4esek nagyon eszik a benyát(ha téped neki).motorból nincs megbízható vagy megbízhatatlan.ha odafigyelsz rá,cseréled az olajat,karbantartod és ÚGY HASZNÁLOD AHOGY KELL,akkor a legtöbb ismert márka elmegy a világ végére is és vissza is hoz.ezek a motorok használtan 10évesen kerülnek úgy 5-900 ezerbe.csak az átírás,biztosítás,forgalmi ,eredetiségvizsga,vagyonszerzési illeték,törzskönyv kerülne 100-120 ezerbe.
2012. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.! :)
2012. máj. 6. 16:51
 18/20 A kérdező kommentje:
Amúgy,papírok nélkülit vennék,mivel csak földesúton közlekednék vele,és igen,tudom hogy kell hozzá jogosítvány,de annyira nem érdekel,meg nem is erről érdeklődtem.:)
2012. máj. 6. 17:12
 19/20 TOMAtm ***** válasza:
ha szerencséd van és találsz egy nem lelakott hyosung gt250est azzal jól jársz,elég olcsók és megbízhatóak(meg szépek is) 170ig ki lehet húzni azokat is és V2,fogyaszt vagy 3-4 litert
2012. máj. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszi,de az a bajj hogy én,mint fentebb is írtam,földesúton motoroznék,szóval valami enduró vagy krossz kellene..:)

De már vannak jelöltek.:)

2012. máj. 7. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!