Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 125-ös motort vegyek?

Milyen 125-ös motort vegyek?

Figyelt kérdés

Tervezem, hogy veszek majd nem sokára egy motort max 125cmm3-ig, de ahogy nézem a hirdetéseket nem mindegyik motoron van irányjelző és így akkor nem is lehetne vele menni közúton, nem? meg sok a pitbike amivel elvileg úgy szint nem lehetne közúton menni... Első sorba rendesen papírozott, rendszámos motort szeretnék venni és négyüteműt. A lényeg, hogy közúton használható és ne moped/robogó legyen.


Aki tud az mutasson 1-2 linket.


2012. febr. 18. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:

De lehet attól vele menni közúton simsonon sincs mindegyiken és mégis lehet vele menni! Hát 125 vagy vmi ilyen keeway vagy kymco hasonló koreait tudsz venni de azt nem ajánlom!

Nem tom endurot vagy gyorsaságit akarsz 4 üteműt írtál nem sok a lehetőség! Honda van cbr125 vagy xr125! Yamaha xt125.

2012. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ilyen "nagyon jó" márkájút nem is szeretnék venni mint pl amiket írtál, de én is a Yamahát meg a Hondát néztem. Igen az is igaz, h a Simonon sincs irányjelző. Gyorsasági motort nem szertnék, inkább a cross meg az endurokat nézegettem :)
2012. febr. 18. 14:32
 3/6 kovpet ***** válasza:

A TC-n sokat beszélnek ilyesmiről újabban, pl:

[link]


Egyébként szabályos, ha kézzel jelzed, hogy merre fordulsz. Tudtommal nem kötelező az irányjelző, de erre azért ne vegyél mérget :)

2012. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tetro ***** válasza:
100-as Aerox
2012. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
DR 125, XL 125-XL 125 Varadero, XR 125
2012. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ :) utána nézek :)
2012. febr. 18. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!