Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudom a Suzuki Samurai-om...

Hogy tudom a Suzuki Samurai-om AC Pumpáját működésre bírni? Ha a gyújtásra kötöm, ott nem működik, ha meg az aksira közvetlen akkor igen, csak akkor meg nem kapcsol le.

Figyelt kérdés
Adott a következő gond. Van egy Suzuki Samurai-om, amin az AC Pumpa valami oknál fogva nem kap elég áramot. Lemértem a kábelt ami a gyújtáson és az aksin keresztül vezet a tankig és habár a kábelen nem látszik törés mégis azt írja ki, hogy kevesebb mint 12 volt megy át rajta, ez mitől lehet?

2012. máj. 1. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Valahol a vezeték másik fele letestel vagy eltörhetett.

Cseréld ki azt a kábelt és nézd meg hogy a másik végén 12 voltot megkapja e? Ha igen akkor vegyél egy darab vezetéket és húzd be. Ha az sem működik akkor a gyújtáskapcsolóról vigyél egy szálat a szivattyúmotorig. Nézd át a testpontokat is nem e az lazult le. Haverom járt így a világítással. Lejött egy test és 3x kábelozta be a lámpát mire rájött mért villog orba szájba minden mint a karácsonyfa :D

2012. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kábel volt megtörve, ami a kasztni alatt megy vissza az aksiig. A gond megoldva,tettem egy kábeltaz helyett az aksi negatv pontjáig és már okés is, köszike..
2012. máj. 2. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!