Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada Nivát gázüzeművé alakítás...

Lada Nivát gázüzeművé alakításakor lehet pótkeréktartályossá alakítani, vagy csak a csomagtartóba lévő tartályt lehet beleépíteni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 28. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet ,te választod meg milyen tartályt akarsz beteni menyi helyre van szukséged.
2012. ápr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet csak a szerelő szerint az jóval drágább és kevesebb gáz fér bele és így többször kell tölteni.

Sőt nekem már az amerikai kivitelt is ajánlotta a szerelő ami itthon még újdonság:-a kocsi tetejére tesznek egy formailag/alakilag tökéletesen illő színrefújt tartályt,csak annyit veszel észre belőle hogy majd 10 cm-el magasabb a kocsi és mintha egy spoiler lenne rajta.

2012. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
jahh lehet nagyokosok, de a nivának a pótkereke a motortérben van nincs hátul kialakítva
2012. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt én is tudtam hogy a motortérben van a pótkerék csak hogy oda is be lehete építeni
2012. ápr. 28. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Totenkutya! Mielőtt nagyképűsködsz!

Először nézz szét a témában: pótkeréktartályos kialakításnál nem szó szerint arra gondolunk hogy a pótkerék helyére kell rakni a tartályt hanem arra hogy hátsó raktérben elhelyezett lapos tartályt kérünk nem egy nagy hengert.Nekem is ilyen van tervekben!Nyáron készül! Bár megkérdeztem szerelőt direkt miattad és szerinte már az sem gond ha a motortérbe kérik.

2012. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A csomagtartó alá is lehet rakni. Szinte az összes Lada kereskedő kinálja. Csak át kell helyezni kipufogódobot. Nézd meg a Mobile24.hu, ott találsz képeket. Vagy próbáld a keresővel a "Lada Niva autogas LPG"-t.
2012. máj. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 6. 08:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!