Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljhak, ha az egyetlen...

Mit csináljhak, ha az egyetlen sluszkulcsot beleejtettem a lada csomagtartóba és bezártam?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Told erősen jobbra a csomagtértetőt.
2012. ápr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Ladát 3 másodperc alatt ki lehet nyitni. Egy 30 centis újságkötöző műanyag lap kell hozzá.
2012. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hátfal felől valamelyik oldalirányba kell megütni a csomagtartó tetőt, és ki fog nyílni, próbáld meg.
2012. ápr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erősen meglököd jobbra a csomagtértetőt, esetleg egy dróttal benyúlsz a hátfal és a csomagtértető között, aztán jobbra húzod a reteszt. Ha meg nagyon nincs más ötleted, kiveszed a hátsó ülést és a onnan nyúlsz be a csomagtérbe (már ha nyitva van az utastér).
2012. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi kinyílt :) nyitva volt az utastér de nekem benn van a lemez a hátsó ülés támla és csomagtér közt.. Kicsit elhajlott a csomagtérajtó pántja de kinyílt köszi mégegyszer!
2012. ápr. 8. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!