Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motort szeretnék venni, tudsz...

Motort szeretnék venni, tudsz segíteni?

Figyelt kérdés

Alacsony fogyasztású robogót/motort vennék, de nem igazán értek hozzájuk így a segítségetekre lenne szükségem!


Első találat:

Malaguti F15 (szép is, fiatal is)


[link]


Mi a véleményetek, 1500km valós lehet a felújítás óta?

Milyen kérdéseket tegyek fel neki amit fontos lenne telefonon keresztül megkérdezni?


Ha nem ajánlanátok ezt a robogót, tudnátok segíteni a keresésben?


Köszönöm!



2012. ápr. 17. 14:35
 1/7 DannyZuko ***** válasza:
Én nem szeretem a Malagutikat és Apriliákat. Nekem ha robogó akkor Yamaha... Valamiért nekem azok megbízhatóbbak. Telefonon nem fogod megtudni amit akarsz. Helyszinen nézze átt olyan aki tudja,. hogy mikor jó a rugóstag, mikor szép a hangja stb... Én rég óta egy Yamaha Neo's-t használok. 1,5-2 literre 75 Km/h végsebeséggel kimegy a világból. minden gyári benne...
2012. ápr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
100e felett nem szeretnék rá költeni, régebben volt F10esem de nem szeretett, többször cserben hagyott.
2012. ápr. 17. 15:08
 3/7 A kérdező kommentje:

Hondát és Yamahát néztem de azok nekem nem tetszenek annyira mint egy Malaguti.


Mondjuk egy 2000-es évjárattal mennyi km az egészséges?

2012. ápr. 17. 15:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A felújítás óta valós lehet a kilóméter óra állás. Egyet nem értek: ha el akarom adni a motort , miért költenék rá?

Aztán: "KICSI HIBÁJA VAN! nincsen első fékem, mert nincsen bekötve". Mi a f@sz van?! :D Elmondom szerintem mi van. Ez egy összetákolt valami, akár darabokból. Én a helyedben elfelejteném. Egyébként a figura magát buktatja le:

"nincs rá időm. de mindene megvan! a nyereg a munkahenger, stb. kb egy fél napos munka lenne vele. a bal oldalról hiányzik az oldalsó idom, de olcsón be tudom szerezni. a motor életéről nem sokat tudok, nálam jó kezekben volt!"

Lefordítom: a hiányzik a motor fele, mert a legjobb esetben is csúsztaták, bár ha hiányzik akkor már törve volt. Jó kezekben volt de az első féket nem volt ideje felrakni? :D Hát nagy lúzer az eladó de aki megveszi még nagyobb! :D

2012. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Erre érdemes volna áldozni és törődni vele kicsit ...

[link]

1 liter! 100km !!!

:O)

2012. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 waland ***** válasza:
azért költenek rá, mert egy fúrás dugóval megvan egy 10-esből, de el lehet adni 20-25-el többért. Azt azért lehet érezni, ha a robogó kopott, mert alig megy, nincs ereje stb. Na meg sokan megveszik fúratlanul, mennek vele, lassú, megfúratják, de nem kapnak vele annyi többletteljesítményt, mint akartak, ezért eladják.
2012. ápr. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 waland ***** válasza:
De a 4.-nek igaza van, ezt ne vedd meg. Kimondottan gyanus rádumálós szövege van. Olyan robogót meg alapból nem szabad venni, amihez minden megvan, de az eladónak "nincs kedvem - időm összerakni". Ha el akarja adni, vegye már a fáradtságot, és rakja mér rendesen össze.
2012. ápr. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!