Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babettával járó motor nélkül,...

Babettával járó motor nélkül, csak lábbal hajtva lehet jogsi nélkül forgalomba menni?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés már régóta foglalkoztat. Igazából ha tekered, akkor az olyan mint egy bicikli, amin van egy motor (amit épp akkor nem használsz). Vagy ezt is csak tolni szabad, ülni már nem rajta, mint a többi 50-es esetében?
2012. ápr. 15. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és nem is tolhatod jogsi nélkül mert moped.

Kerékpárnak akkor minősül(ne) ha a motor teljesítménye nem haladná meg a 300 Watt teljesítményt.

2012. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, tolni tolhatod az 50ccm-nél nem nagyobb segédmotorkerékpárokat. Csak már az ennél nagyobbakat nem lehet. Ezt már több helyen is olvastam, viszont az ilyen lábbal is hajtható cuccokat (lsd.: Babetta), azokon nem tudok eligazodni.
2012. ápr. 15. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy mikor lábbal tekertem 10 méter után majd' kiköptem a tüdőmet.
2012. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alig 25 órával korábban tette fel ezt a kérdést valaki!


Csak ismétlem magamat:


Tolni szabad jogsi nélkül.

A rendőr úgyse hiszi el, hogy csak bicikliként használod a Babettát!

Esetleg akkor, ha látja rajtad, hogy épp kiköpni készülsz a tüdődet...

:)

De akkor ne legyen benzin a tankban!

:D


Az is lehet, ogy egy hirtelen mozdulattal letépi a gyertyapipát -mondván úgyse kell- és aztán hazakisér, miközben figyeli, hogy milyen szépen tekered!


Én biztos ezt tenném!

XD


A többi itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__286..

2012. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!