Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerűl egy 125cc...

Mennyibe kerűl egy 125cc motor forgalomba helyezése?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy 125cc motort!

Amit kinéztem azt sajnos 50-es ként használták...



2011. dec. 9. 06:26
 1/5 anonim ***** válasza:

A forgalombahelyezéshez papírok kellenek, ami általában nehezebb dió mint a műszaki vizsga.


Ha behozták külföldről, akkor kell onnan az adásvételi, valamint az azon szereplő vevő és közted is kell egy.

Ha Magyarországon megvették, akkor számla + adásvételi attól, akinek a nevére kiállították a számlát.


Mivel valószínű hogy egyik út sem lesz járható (ugye idehaza nem divat megőrizni a papírokat semmihez, csak pár embert ismerek aki megőrzi a járművéhez az összes papírt), ezért célszerűbb ha kinézel egy másikat.

2011. dec. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első kicsit elhibázta. Nem elég adásvételi! Ha egy 50esként használt 125öst szeretnél forgalomba helyezni, ahhoz mindenképpen kell az eredeti forgalmija + adásvételije a motornak, sőt valószínűleg a tulajdonosi lánc is. Ha mindez megvan, akkor kis szerencsével 120ezerből meglehet az egész. Szerintem is nézz inkább papiros gépet, mert akkor 30ezerből megvan az átírás.
2011. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Helló! Köszönöm! Akkor inkább papírost veszek!
2011. dec. 9. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, annyira magától értetődött hogy kell a régi forgalmi, hogy bele se írtam...
2011. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 b_smart ***** válasza:
Már csak az a baj, hogy ritka, mint a fehér holló a rendszámos 125-ös. Mint ahogy mi is azok vagyunk :)
2012. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!