Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 16 éves vagyok mikor kezdhetem...

16 éves vagyok mikor kezdhetem autóra a jogsít és mikor lesz a kezemben?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 00:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem iskolától függ a bukás, hanem a vizsgabiztostól, baromság, amit az egyik előző ír. Kresz elméletire készítenek fel és kész, de egyedül is lehet. Az iskolához tartoznak oktatók, de az oktatók több iskolához is szoktak tartozni(jó oktatóhoz tartozó olcsóbb iskola a jó, nem sokat érnek a tantermi órák., senkit nem érdekel az iskola)
2012. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért a "nem érnek sokat a tantermi órák" kijelentés sem feltétlenül igaz... ahogy mondtad, oktató és tanuló függő. Én úgy voltam vele, hogy ha már napi 4 órát ígyis-úgyis ott kellett ülnöm, akkor már odafigyelek, nem röhögcsélek hátul, mint sokan. Meg is lett az eredménye, egyszer sem kellett elővennem a tankönyvet, és bár nem hibátlanul, de elsőre átmentem a KRESZ-vizsgán. Nem magamat fényezem, félreértés ne essék. Csak arra próbálok rávilágítani, hogy ha becsülettel odateszed magadat az órán, akkor plusz készülést nem feltétlenül igényel a KRESZ-vizsga.
2012. ápr. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondom, hogy nem annyira lényeg a tantermi óra, mivel akár 400forint differencia lehet vezetői órán! Ott is minimum 30 óra kell, de 45 az átlag+vizsga idején is kell külön oktatónak fizetni a vizsgadíjon felül. Nagyjából ugyanolyan mindenhol a tantermi óra. Ugyebár szerződést kötnek és utólag átmenni máshová, annak is díja van.
2012. ápr. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!