Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4 ütemű 125 ccm motorok...

4 ütemű 125 ccm motorok teljesítményének felhúzása érdekében mit tehetek? Honda Cbr 125

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem nagy tuning lehetőségek vannak ilyen kis motoroknál, de amíg nem lehet "A" korlátlan jogsim addig ez van, és valamit kezdeni akarok vele.

Gondolom sport légszűrő,

sport dob,

hengerszett.

Várok konkrét alkatrészeket, tapasztalatokat.



2012. ápr. 13. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát haver a legjobban akkor jársz, ha eladod és veszel egy 2 üteműt. G.ci sokat kellene rákölteni, hogy annyit tudjon mint azok alapból :-/
2012. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a teljesítmény számít akkor vegyél 2ütemű 125-öst.Kb 30 Le nem pedig 15. Arra viszont számíthatsz hogy nem éri majd be 3 literrel, kb a dupláját kéri.
2012. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen tisztában vagyok vele hogy a 2t pörgősebb, viszont duplát vagy többet fogyaszt...és hangja elég szúnyogos szerintem.

De a csere már szóba sem jöhet, már csak 1 évet kell várnom a korlátlan jogsiig és akkor fogom eladni.

Nyilván nem akarok egy motor árát rákölteni a tuningra, persze azt sem várom el hogy olyan legyen mint egy 2t.

Így marad a kérdés továbbra is...kis teljesítménynövelés?

2012. ápr. 13. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha csak 1 év akkor minek költenél már rá, ha amúgy rendben van? Addig már igazán kilehetne bírni, szerintem.

Amúgy is, ha megtuningolnád, aztán meg bele írnád a hirdetésbe lehet, hogy potenciális vevőket riasztanál el mivel tuningos és akkor azt biztos jól meghajtották. (Többek közt én se szeretem a "tuning" gépeket.) Szerintem hagyd így... 1 év, gyorsan elmegy. Én már nem költenék rá.

2012. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 2


A1-el úgysem vezethet 30LE-s motort.

2012. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Annyira nem drasztikus tuningra gondolok...

És egy motor árát nem akarok rákölteni.

2012. ápr. 14. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy nyitott dob/rendszer sokat jelent, bár nemtudom milyen a gyári rajta. Mekkora karbi van rajta?

Nekem 125-ös dr-en a gyári 31-es, ami szerintem elég nagy, addig biztos elmehetsz. Amikor meg el akarod adni visszaalakítod és kész.

2013. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!