Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg tudnátok mondani, hol...

Meg tudnátok mondani, hol kapok a robogóm keréktengelyére csavarokat?

Figyelt kérdés

Puch MAXI S típusú robogót szeretnék felújítani, sajnos a keréktengely csavarjai elvesztek és aprómenetesek voltak...már több szaküzletben is érdeklődtem és sajnos, mivel régi robogó, sehol sem tudtak ehhez a típushoz adni.

Esetleg valami hasonló, ami talál?


2012. ápr. 13. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne motorkerékpáros/autós boltokba menj, hanem direkt csavarboltba (szebb nevén kötőelem-szaküzletbe).


Elviszed a megtisztított tengelyt (ne legyen rajta se zsír, se olaj, se kosz), az eladó előkapja a tolómérőt (esetleg a menetfésűt, de legtöbbször mindkét méretet tudják ránézésre), megméri és megkérdezi hány darabot hozhat.


Ugyanez vonatkozik a szimmeringekre. Bemész a szaküzletbe, elmondod mekkora kell és hova (pl. smkp főtengelyéhez használnád fel), és adnak.

2012. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval!

Ha akarod magad is megmérheted: az átmérő adja az M## adatot, a két menet közti távolság az emelkedés értéket (x##).


Pl. M12x1,25:


12 mm átmérőjű csavar, aminek a menettávolsága 1,25 mm.

2012. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem a következő kellene: M11*1, 9mm magas SW22, esetleg tudnátok ajánlani egy olyan online üzletet, ahonnan esetleg tudnék rendelni?
2012. ápr. 17. 18:26
 4/5 A kérdező kommentje:
tehát m11*1
2012. ápr. 17. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:

No és miért nem írod be a keresőbe?


Kb. az első találat volt "M11 anya" keresésre:

[link]


:D

2012. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!