Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó vagy váltós motor?

Robogó vagy váltós motor?

Figyelt kérdés

Sziasztok.14 éves fiu vagyok és sokat gondolkoztam hogy milyen motort érdemes vennem.Sokan írják hogy a robogóknál nincs meg az az élvezet mint pédául egy Simsonnál.De viszont én nem tudok váltani és félek hogy nem is tudok majd megtanulni.Egyépként ha vennék motort akkor nem szeretném széthajtani tehát bőven elég lenne a 60-65 km/h,boltba,iskolajárásra használnám.

Legyetek szívesek nekem ajánlani robogót és váltóst motort is.

Ui:Nem azért írtam ki a kérdést hogy vita legyen.(!!!)Még véletlenül sem.



2012. ápr. 11. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Simson S51 nekem a széria 75-öt tud
2012. ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom mindenképp váltós motort vegyél mert ha később majd akarsz A1 vagy A jogsit akkor már tudod hogy kell váltani belejössz, és egyszerűbb egy kis segédmotoron "tanulni" szerintem mint egy nagymotoron később.Az sem mellékes hogy nincs meg az az élvezet egy robogónál mint egy váltós motornál.
2012. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Boltba és sulibajárosnak a robogó sokkal jobb ,nemcsak a váltó hiánya miatt ,hanem van benne csomagtér és nem lesz dzsuvás a cipőd gatyád ha kicsit rosszabb az idő.
2012. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kovpet ***** válasza:

[link]


Nem tudsz váltani? Elmondok egy titkot: mindenki így születik :) Az meg mi már, hogy nem is tudsz megtanulni? Miért ne tudnál? Millióknak sikerült, de neked nem menne? Legyen már egy kis önbizalmad, kissrác :)

2012. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 laki98 válasza:

Váltós motor 1-2 hét alatt belejössz a váltásba mint mindeki.


Simsonom 50-es hengerrel 70-et tud menni. Ha komolyabb gépet akarsz ajánlom a Derbi Sendat annak a vége 90 körül van.

2012. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
robogóval állvahagyod a simsonosokat, amíg azok a váltóval, kuplunggal bíbelődnek, te már a visszapillantóban nézed őket. És még nem is beszéltünk a szélvédelemről, és esővédelemről, gondolj bele, hogy egy autó után közlekedsz, és esik. a robogón a cipőd/nadrágod relatíve tiszta marad. Ha simsonnal belemégy egy pocsolyába, az mind rajtad landol..És van egy vízhatlan rekesz az ülés alatt, mégha bőrig is ázol, a táskád a laptoppal száraz marad. Váltani majd megtanulsz, ha lesz autód
2012. máj. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Helló!

Régen volt egy yamaha BWS robogóm, nagyon jó volt, tényleg előny hogy nedves időben nem leszel szutykos nyakig, és persze van némi csomagtartód is az ülés alatt.

Néhány napja vettem egy keeway XT 50-es supermotot, és én is először attól féltem hogy a váltás nem fog menni de tévedtem, kb 3-4 óra motorozás után egész jól bele jöttem, nagyon tetszik a motor, kutya nem mondja meg első ránézésre hogy 50es, jól megy annak ellenére hogy bejáratós és élvezet motorozni rajta, szóval szerintem olyan gépet vegyél ami tetszik, az hogy váltós -e vagy sem az teljesen lényegtelen, úgy is bele jössz ha olyat választasz pár óra vagy nap gyakorlás után.

Üdv.

2012. dec. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!