Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen ötleteitek vannak erre...

RoŁanĐ kérdése:

Milyen ötleteitek vannak erre a problémámra? (részlet lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy hurricane 90-em, tél óta nem használtam és most egy karbi tisztítás után végre beindult, amit sikeresen megcsináltam, a problémám ott kezdődött hogy elment a berúgókarom mert szar alut raktak fel rá és most nincs 5ezrem újat venni, mondom semmi gond, kaptam egyx aksit kölcsön, tök jó volt beis indítottam a motort vele és megkezdtem az "első" utamat tél óta, mind szép és jó is volt de ahogy mentem 1km-t elkezdett vlmi csörömpölni hátul, én vagy a ventillátorra gyanakszom vagy az ékszíjra(ha ékszíjas, mert nemtuddom) na mind1 mentem vele még és ugy 1km után már nem csörömpölt mondodm tök jó biztos vlmi átjárt rajta tél óta vagy nemtom, jönnék hazafele erre csak így püff és leáll a motor, félreálltam és azt láttam, hogy a kipufból tömény fehérfüst jön ki és önindító meg már nem indította csak kattog egyet, eltoltam haveromig mert én messze laktam onnan és kaptam tőle egy berúgókart amivel ott nála sikerült berúgni a motort és sikerült vele hazajönnöm, de épp a kapu előtt megint pöff és leállt, azóta a berúgókart visszakellett adjam, és van-e ötletetek, hogy ez mitől lehetett?? hátha vlmi különleges betegség..
2012. ápr. 8. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizonyára rommá törte a gyűrűket!
2012. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt egy kicsit pontosabban megtudnád fogalmazni?
2012. ápr. 8. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Ettől pontosabban, mit? Azt, hogy valószínűleg rommá törte a gyűrűket? Lerajzoljam, vagy mi?
2012. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem hanem hogy hol vannak a gyűrűk, kitudom-e én cserélni és hogy mennyibe fog fájni? ilyenekre gondoltam.. és hogy ez mennyire biztos hogy a gyűrűk mentek tönkre mert ha nem 100akkor hiába cserélem ki, és hogy tudom megnézni hogy tönkrementek a gyűrűk?
2012. ápr. 8. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod hol vannak a dugattyúgyűrűk, akkor ki se tudod cserélni!

Ne is próbálkozz!

2012. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

valószínűleg a gyűrűk lehettek ha füstölt,ami pedig egy besüléstől is eltörhetett. vidd szerelőhöz inkább ha nem tod hol vannak a gyűrűk,mert akk nem fogod tudni kicserélni!

az a kattogás pedig lehetett sok minden! lehet a főtengely (hajtókar része -tapasztalat), lehet dugattyú, lehet minden! hallani kellene. de ha elkezd kattogni valami, abba ne reménykedj, hogy ha abba hadja, már biztos "megjavult"!! az csak a vihar előtti csend! :D

2012. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!