Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék autót vásárolni,...

Szeretnék autót vásárolni, vélemények?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék kocsit venni, pénz szűkében és mivel a családi autónk is egy SX4, régebbi swifteken gondolkozom. Melyik jobb szerintetek a normál kivitel vagy a sedán? mert hallottam már olyat aki azt vallja hogy a sedán sokkal rosszabb. Továbbá 1.3 vagy 1.6 éri meg jobban városi cirkálásra, de dinamikusabb vezetési stílushoz? Ha van jobb ötletetek más márkából szívesen veszem kategórián belül, de nem azzal az indokkal hogy "mee' a suzuki az sz*r".

2012. ápr. 8. 02:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ha fiatal vagy, ne vegyél sedantt, nagyon papás.

én is suzukit fogok venni, de ferdehátút. amire nekem kell, arra jó, a fikázók meg vegyenek maguknak olyat, amilyet akarnak. nekem erre van lóvém :)

2012. ápr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy papás, nekem tetszik, mondjuk lehet hogy csak azért mert láttam itt a környékünkön szaladgálni egy sedant ami szépen meg volt csinálva (új lökösök nagy felni meg szokásos utcatuning :)) nekem úgy tetszett. de egyébként kinézetre a sima csapott hátú 3ajtós a legjobb szerintem :)
2012. ápr. 9. 21:13
 13/13 anonim ***** válasza:

biza, nekem is olyanom lesz :)

a sedan sztem nekem azért papás, mert a pótapámnak az van, és ő elég papás arc :)

a 3 ajtós csapott piros 1.3as, na az az én szerelmem :)

2012. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!