Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyenre érdemes átalakítani...

Milyenre érdemes átalakítani egy autót LPG vagy hidrohybrid?

Figyelt kérdés

Nagyából egy áron mennek ezek 170-200 ezer, kinek mi van beszerelve, mi a tapasztalatotok róla???

2001-es ford focus-ba szeretném beépíttetni!


2012. ápr. 7. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az LPG működőképes rendszer, vannak vele gyakorlati tapasztalatok, biztonságos, megvannak rá a megfelelő szabványok. A HHO-rendszer, avagy hydrohibrid, hidrogéngenerátor vagy mit tudom én, hogy hívják még, lehet, hogy működik, de egyelőre eléggé ellentmondásos. Nehéz eldönteni, hogy tényleg olyan nagyon jó-e vagy csak a forgalmazók mondanak nagyokat.
2012. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen van benne valami pl ha gázt teszek bele százon ki jövök 2300-ból benzinel+ hibrid megoldás egy hétliteres átlagfogyasztásnál 3000 ft ra jön ki kb logikusan még mindíg érdemesebb a gázt ugyebár? De ha valakinek vannak konkrét tapasztalatai szívesen várom, mert mihamarabb beszeretném szereltetni valamelyiket csak jól jönne egy pár értelmes válasz!!!
2012. ápr. 7. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Csakis gáz! Ez a hidrogénüzem egyelőre csak a kuruzslás kategóriába tartozik,kb a mágnesezett benzincső meg a benzinadalék kategória...

A gáznak nagy múltja van ,komoly gyártók készítik hozzá a cuccot és van benne sok-sok évtizedes tapasztalat.Szóval biztos ,hogy jóval kevesebbért fogsz autózni utána! Nem véletlenül az autógyárak is adnak ki gyárilag gázos autókat ,de hidrogéngenerátorost egy sem.

2012. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm szerintem jövőhéten be is szereltetem!!
2012. ápr. 8. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!