Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hiszik, hogy a bankos...

Miért hiszik, hogy a bankos autókat féláron osztogatják?

Figyelt kérdés
Minden napos kérdés, hogy "hol lehet banki visszavett autókat venni". Nem tudom felfogni, hogy miért hiszik azt az emberek, hogy a bankos autókat olcsón adják. A valóság ezzel szemben az, hogy a liciten mindet felnyomják a kereskedők piaci árakig! Persze, néha lehetne talán 100e Ft-al olcsóbban venni (amennyi haszna van a kereskedőnek) de az autók jellemzően olyan állapotban állnak a telepen, ahogyan egy átlag ember rá se néz. Kívül-belül koszos-retkes, lapos-defektes gumik, stb.
2012. ápr. 5. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Van aki nem hiszi, hanem tudja. Én is voltam már olyan telephelyen, ahol apeh /bocs már NAV/ és bank által bevitt autók voltak. Egy kis ismeretséggel nem kell megvárni a licitet. Mi mondjuk kihagytuk a lehetőséget, ám attól ez még adott.
2012. ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Egy kis ismeretséggel"

Hjaa kérem... :)

2012. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A jó áron kínált, megkímélt autókat úgyis kijátsszák a bankos telepvezetők egy-egy neppernek! (egy kis csúszópénzért) Pl: Merkantil kecskemét.
2012. ápr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egy a probléma, hogy itt nem ismertséggel rendelkezőek kérdezősködnek.


Mi autókereskedők vagyunk, és sok kollégával együtt nekünk sincs ilyen ismeretségünk, marad a licitálás.

2012. ápr. 5. 13:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Én vettem jó pár éve banki vissza vett autót fél áron(a piaci árhoz képest).Azt hittem mekkora boltot csináltam.Már haza fele úton éreztem,hogy lesz rajta javítani való bőven(Pakson vettem).Gyakorlatilag apránként fél év alatt elérte a javítási költség az autó piaci árát és még mindig nem volt tökéletes.Ami autón elromolhat az el is romlott.Kivülről karcmentes volt,15"alufelnikkel egyből beleszerettem.Az a baj,hogy aki az autó törlesztését nem tudja fizetni az a szervizre sem tud költeni.Tehát akár évekig úgy jár az autóval,hogy egy fillért sem költ alkatrészre,olajcserére.

Én befizettem a tanuló pènzt,többet tuti nem veszek banki vissza vett autót.

2012. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez nem feltétlenül igaz. Mi évek óta járunk banki visszavett autókkal, és sosincs problémánk velük. Az ok: csakis újszerű állapotú autókat veszünk. Inkább járok egy újszerű kisautóval, mint egy lehajtott naggyal.
2012. ápr. 5. 15:22
 7/7 anonim ***** válasza:
De a válaszoló épp azt írta, hogy újszerű volt. :)
2012. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!