Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leírás alapján egy Porschét...

Leírás alapján egy Porschét keresek, ötletek?

Figyelt kérdés

Minden áldott nap a buszból látok egy Porschét szimbólumából adódóan: [link]


próbáltam neten keresni, a hivatalos lapján hgy mégis mi lehet ez. nem Cayanne és nem Paramera és nem is sportautó.


Egy 5 ajtós elég zömök de mégis hosszúkás megjelenésú szedán autó ez. alkatát az Audi A6 vagy B?W m5-höz tudném hasonlítani. Aki találkozott , vagy ügyesebb mint én segitsen!!:)


2012. ápr. 4. 00:06
 1/7 A kérdező kommentje:
pardon, Panamera
2012. ápr. 4. 00:07
 2/7 A kérdező kommentje:
ja és még megkülönböztetés a jele nem úgy helyezkedik el mint ahogy általábán az"orra hegyén" hanem csak megint az audi a6ottudom felhozni. na úgy.
2012. ápr. 4. 00:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Az biztos nem Porsche.

Csak a Panamera és a Cayanne az 5 ajtós a Porschék közül.

2012. ápr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg Cadillac CTS?

[link]

[link]

2012. ápr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
húú igen ez az! Az első kép a nyerő! nagyon köszönöm szépen , helytelen márka ellenére is megkaptam a választ, köszönöm:)
2012. ápr. 4. 00:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom megtévesztett az, hogy hasonló motívum-elemek megtalálhatók mindkét márka emblémájában.
2012. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, meg eddig nem voltam odáig a kocsikértés szémomra elképzelhetetlen szinte hogy luxusmárkát lássak az utcán pedig debreceni vagyok . tegnap egy Bentleyt is lehetett látni..
2012. ápr. 4. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!