Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift (1000ccm3) mit...

Suzuki Swift (1000ccm3) mit érdemes megcsináltatni motorikusan, stb. hogy picit jobban menjen, ti mit kezdenétek vele?

Figyelt kérdés
Ráférne 1 kicsit több erő :) Tudom, ne is mondjátok...ez csak 1 kis Suzuki, mit várok tőle, ha tuningolni akarok vegyek jobb kocsit...stb...De alapból szeretem, nem akarom cserélni, de mégis jobb lenne kicsit több kakaó :)
2012. márc. 31. 22:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Valami nagyon nem volt rendben azzal az 1.3-as suzukival, ha lomhábbnak érezted, mint a sima ezrest. Egyébként én költenék rá. Nem fog annyival jobban menni, hogy megérje. Ez egy sima ezres motor. Vegyél egy erősebb motorú Suzit inkább. Azzal járnál a legjobban.
2012. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hengerfejfúrás, Baleno 1.6 főtengely (akkor már 1.6 lesz!), hengerfej aljából kicsit lehet esztergálni, lendkereket könnyíteni, meg a sporkipufogó nem létfontosságú a sebességnöveléshez, de ha bátor vagy a katalizátor is csak felesleges, ki lehet dobni azt is.
2012. ápr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
:))))))
2012. ápr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

utolsó előttinek:

ember, 4 henger autó főtengelyét hogy rakja bele a 3 hengeresbe?

kérdezőnek:

legolcsóbb az úgynevezett benzinnyomás emelés, etanolnál szokták használni, és majdhogynem ingyen megvan. Több benzint kap tőle az autó, picivel jobban megy. A sportlégszűrőt felejtsd el...

a cikk:

[link]

csak a benzinnyomás az érdekes. Az összes központi befecsissel meg lehet amúgy csinálni ugyanezt.

2012. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Na valami ilyesmit kéne neked is :) [link]
2017. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én nem tudom.. Nekem is 1.0ásom van, először 1.3as volt. Az ment mint a bivaly, csak hát átíratáskor kiderült hogy nem is a saját motorja van benne, szal nem tudtam mit csinálni, beszámítattam alkatrésznek. :'D Dee! Nincs nagy különbség az 1.3as és az 1000-res között szerintem. Pályán 1.6ost ott hagytam. :O Bár hozzáteszem nagyon jó állapotban van. Szerintem oda verné az 1,3masokat, mivel azok szét vannak már általában nyüstölve. :) Mondjuk az első 1.3masommal nem bírtak velem. :D 700kg más motor. Azért ment. :D Szerintem ne tuningold,ha meg van még. 3000res fordulatszámon válts, ha haladni akarsz. :D Nem is olyan hangos, viszont jobban gyorsul. De ha tényleg menni akarsz vele akkor 3500on. 3000 és 3500 között húz a legjobban,de viszont akkor már van hangja is. Ha meg nagyon előzni akarsz városban vissza 2 padló. :'D
2018. márc. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!