Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért büntetik dízelbe az...

GolyoMUTH kérdése:

Miért büntetik dízelbe az étolajat?

Figyelt kérdés
Én szerintem ugyanúgy az olajra illetve a gázolajra is kifizetem az adót, ezek után akár a hajamra is kenhetem nem? Mellesleg a gázolajtól kormol az autó sima olajtól meg nem... Melyik a környezetszennyezőbb akkor?

2012. márc. 27. 07:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A kutyát nem érdekelné hogy ennyibe kerül de akkor a fizetések is legyenek jóval magasabbak.
2012. márc. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ezaz, megvenném én 1000 ftér literjét is, ha a minimálbér a mostani 3szorosa lenne legalább
2012. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mindenki kénytelen így is megvenni :S Üljél buszra (3x többe kerül az is) Itt vagy valami okosság kell, vagy fizetésemelés... De mivel a 2. sose fog eljönni, így marad az okosság sajnos :S
2012. márc. 28. 15:03
 14/14 anonim válasza:

Hiába fizetjük rendesen az adót akkor is elfogy a pénz mert ki kell cserélni a lágymányosi híd nevét mert az nem jó. Több milliót dobtak ki erre és rengeteget lehetne írni még. Ha ezt a pénz az üzemanyag csökkentésére fordították volna megint 300 ft-ért tankolnánk!

Köcsög egy ország ez!

2012. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!