Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megoldható lenne?

Megoldható lenne?

Figyelt kérdés
Olyan drága a jogosítvány. Mostanában fogok kezdeni vezetni. Arra gondoltam, hogy vennék egy taxiórát, és betenném a kocsiba. Amikor indulunk bekapcsolom. Elvileg 2 órát kell vezetnem, kis szünettel(/alkalom). Ennyi idő alatt mennyit szedhetek ki az oktatóból?
2012. márc. 21. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is mostanában fogok kezdeni vezetni Tanulni :D

Erre én is kíváncsi lennék :D

2012. márc. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Te most azt akarod megakadályozni, hogy pár perccel lerövidítse az oktató az órát? Ezért inkább veszel (gondolom, pénzért) egy taxiórát, plusz még az oktatónak is megmutatod, hogy mennyire nem bízol benne?

(+Nem teljesen értem a kérdést.)

2012. márc. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Megoldható, de aztán ne csodálkozz ha az oktatód meg a vizsgára hoz egy taxiórát azért hogy te meg levezesd az 50 percet.

Egyébként elég zsidó ötlet, az oktatódnak is van órája, tudja mennyit kell vezetni, ha meg zavar hogy egyszer-egyszer 5 perccel kevesebbet vezetsz akkor te is viszel órát és a ha baj van rászólsz, vagy kéred hogy a következő alkalommal annyival többet vezess.

2012. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy pénzt kérek a vezetésért. Nem az idővel van bajom!
2012. márc. 21. 19:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt mondaná az oktató, akinek az autóját vezeted, hogy "Na akkor mars ki a kocsimból". Vagy valami nagyon hasonlót.
2012. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha van "taxiengedélyed" (tudom is én, mi a pontos neve) és az autó is taxiként van vizsgáztatva, sőt, még van valami jogi háttere is a dolognak (saját vállalkozás vagy alkalmazotti viszony valami ilyennél), akkor megteheted.

Csak van egy kis bökkenő: ehhez többek között kellene az a B kategóriás jogosítvány, amiért most küzdesz...

2012. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:) amúgy csak hülyülök :D
2012. márc. 21. 20:00
 8/10 anonim ***** válasza:

"Úgy gondoltam, hogy pénzt kérek a vezetésért. Nem az idővel van bajom!"


Nem egészen értem a fennálló problémát. Te akarsz pénzt kérni azért hogy vezethess? Az oktató autója, ő fizeti a benzint meg amit esetleg tönkreteszel a kocsijában és ezért még te akarsz pénzt kapni?

Ha meg úgy gondoltad hogy saját autóval tanulsz vezetni, nos ki kell hogy ábrándítsalak, de csak olyan autóval folytathatod a vizsgát és a kötelező órákat, amelynél jobb-elől is vannak kialakítva pedálok az oktatónak.

2012. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az oktató nem fogja szeretni , jó sokáig tudnak ám ismétlés nélkül káromkodni.


Viszont ha vesztek fel utasokat, és a 2óra alatt őket fuvarozod abból még üzletet is lehet csinálni. :D

2012. márc. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Végülis nem is hülyeség! Mezitlábas, tanulótaxi!! :D :D

A pénz az oktatóé lesz te pedig ingyen tanulsz meg vezeteni!:D :D

2012. márc. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!