Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 16 leszek a nyáron. És engem...

16 leszek a nyáron. És engem nagyon érdekelne a rally. Olvasgattam, hogy ebben a korosztályban még csak a junior? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval, hogy ebben a korosztályban még csak a juniorban lehet menni. Viszont ugyebár se jogsim se semmi. Van valami esélye, hogy el kezdjem? És ha van, akkor, hogy tudnám? Köszönöm előre is!
2012. márc. 20. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát attól függ. Csakis PÉNZ kérdése.Igazából ha van tehetséged hozzá , és a család (mert gondolom te még nem keresel) megteheti ezt akkor van esélyed és indulhatsz a Junior kupába.

DE


Nehogy azthidd hogy olcsó dolog. Megkell venned a kocsit, azt átalakítani , majd a folyamatos gumi ellátásról gondoskodni , versenyekre az autót szállitani , benzin kölcségek, nevezési dij ... szóval nagyon hosszú a lista..

2012. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet természetesen, de én több értelmét látom ilyen korban rallycross vagy autocross pályaversenynek, Magyarországon nem igazán van szervezett junior rally élet. Beülhetsz valamelyik Rallysprint mezőnybe egy jogosítvánnyal rendelkező navigátorral, ekkor az a bevett gyakorlat hogy gyorsaságin te mégy, ő pedig átveszi tőled a bal1-t az összekötőkön.

Sajnálom ezt leírni de a körülményeket elnézve (Eger rally törölve, nem első elmaradó ORB futam, zsugorodó mezőny, stb.) a magyar rallyt kivégzésre ítélték, kissebb bajnokságokra fog talán szakadni, szponzorok nélkül nem lehet kitörni - de a szponzorok még a hazai versenyzőket sem támogatják. Pont ezért írtam a rallycrosst, annak van jövője és olcsóbb is elkezdeni, nincs szükség gigantikus szervízháttérre, rendszámra, egyszóval olcsóbb, jobb, többet tanulsz belőle.

2012. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!