Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen choppert ajánlotok,...

Milyen choppert ajánlotok, amit vezethetek B jogsival, de nem kerül többe használtan 140 000-nél?

Figyelt kérdés

Mindenki szarozza a keeway knight-ot, hogy szétesik, meg stb, hiába olcsó, és mindenhol találok hozzá alkatrészt. Apriliát kizártam arra azt mondják drága hozzá minden. Robogó nem érdekel, abból milliót találtam már, nemkell.

Lehetőleg olyanok írjanak, akiknek már volt olyan chopperük, amit ajállgatnak, és nem az olyanokra gondolok, hogy yamaha sr 125 50-es papírokkal, mert ismerősömet kapták el ugy 30/125-el, hogy a rendőr ismerte a motort, és tudta, hogy 125-ös, nem 50-es, és komoly büntetés volt belőle.



2012. márc. 18. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Röhögtesd ki magad egy 50- es chopperrel xD
2012. márc. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezekbe a kritériumokba gyk. csak a keeway knight fér bele.

Esetleg valami 2 ütem Simson vagy akármilyen motorból készült tákolmány, de a 2T chopper elég érdekes látvány ... (illteve hangvány :) )

2012. márc. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

6/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendelet

[link]

építhetnél magadnak egyet. 50-es choppert még nem láttam olyan gyárit ami tetszene

2012. márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan gondolod? Most így elképzeltem magam elé egy veszkócsizmás bőrkabátos bőrgatyás nagyszakállú emberkét aki kijön a kocsmából, felül a gépre, berúgja, és előjön a simsonhang. Nem kicsit röhögtem már a gondolattól is. Inkább nézz valami speedmotor-szerűséget, abból kevésbé nevetséges az 50ccm-es hang, anno osztálytársamnak volt valami 50es négyütemű apriliája, elég jól ment, meg a hangja se volt nagyon vészes.
2012. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Egy 50 köbcentiméteres "sportmotor" a legnevetségesebb dolgok egyike a világon, mert 50 köbcentivel soha nem lesz gyors.

A chopper koncepciójához jobban illeszthető egy kisebb gép

2012. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő ugyanúgy nevetséges, de mondom egész jól nézett ki a gép, meg nem volt vészes a hangja sem. Choppertől mindenki bugyborgást meg röfögést vár, tipikus nagyköbcentis V2 hangot, ha jönne egy és olyan hangja lenne hogy pömpörörömpömpömpöröm vagy dddrrreeeeeeeeuuuuuuuu én személy szerint véresre röhögném magam.


Nem tizenéves vagyok, motorozok elég régóta, értem a lényeget, kéne valami gép, de ha 50ccm a határ akkor valami robogót, vagy simsont nézzél, esetleg valamilyen enduroszerűséget, de NE choppert. Esetleg csináld meg a B125-öt, 30E körüli összeg, és egyből bővülnek a lehetőségeid.

2012. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Itt Hollandban vannak chopper biciklik. Viccen kívül, baromi brutálisan néznek ki. A gond velük az, hogy 1200 Eurónál indulnak, ami az általad említett összegbe nem fér bele. Vigasz lehet, hogy egy hátsó kerékbe épített elektromotorral (ebay-en néztem), ütős kis gép faragható belőle, akár 90 km/h végsebességgel. Na az már egyedi lenne apám! Sajnos egy jó minőségű elektromotoros rendszer is meghaladja az általad támasztott értékhatárt. Javaslom, hogy várj, amíg lesz rá pénzed. Ha sosem lesz rá, ne keseredj el, nem ezt rendelte neked a sors. Én 6 évig vártam rá, majd 4 hónap után ellopták, és most, 8 év után ismét van egy...megéri papesz! :) Ezt már csak az viszi el, aki kibírja a kormányba integrált sokkló erejét...de valószínűbb hogy nyáladzva fog rángatózni mint egy hernyó, amikor odaérek :)
2012. ápr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönet! Most elkezdtem nézegetni egy Honda VT choppert, van futong, és kinroad is ami nagyon hasonlít rá (illetve kinroad ugyan ez) most ezeket nézegetem. Nem a sebesség a lényeg, hanem hogy egyik helyről a másikra eljussak, csak nem szeretem a gyenge motorokat, nem kell, hogy nagyon pörgős legyen, inkább nyomatékos.

mégegyszer köszönet mindenkinek!

2012. ápr. 3. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!