Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sokat kap? Robogóról lenne...

Sokat kap? Robogóról lenne szó, fekvő-minarelli,2007-es kiadás. Motowell magnet city.

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy nehézkesen beindul, viszont gázadásra nem pörög fel, viszont nagyon füstöl. Olykor le is áll. a benzincsövön látni lehet hogy ömlik a karbiba a benzin, és amikor a kipufogó végét megérintem, jön ott is a benzin. Itt van a szezon, és motorozni szeretnék! Kérem valaki, valami ötlet?
2012. márc. 15. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni a karburátort, hogy miért ömlik bele a benzin. Úszó (azaz a tűszelep) el kéne , hogy zárja. (amúgy , hogyan látod a benzincsövön ömlő benzint, hisz tele van folyadékkal akkor nem látszik, hogy folyik csak ha levegős) Motowellben nem minarelli blokk van, csak a Babóék lemásolták nagyjából.
2012. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A karbit többször szétszedtem, és nem találtam semmit.

ezt akkor kezde el csinálni, amikor kicsit több olajat raktam a benzinbe.. egyre-egyre roszabb lett, és most használhatatlan..

2012. márc. 16. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Külön olajozása van, nem kell a benzinbe külön olaj! (Van olajtartálya abba 2T szintetikus olajat önts.)
2012. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nincs külön olajzása!

a benzint kell bekeverni

2012. márc. 17. 08:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyárilag az volt. [link]
2012. márc. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, de ez egy épített motor.
2012. márc. 18. 09:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!